59 J. G. F. Prikken, leeraar in wiskundehandels- en staatsweten- schappen en schoonschrijven. F. Wesseling, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. G. Hoogewerff, leeraar in de Nederl. taal en letterkunde. J. H. van Mill Gz., leeraar in de Fransehe taal en letterkunde. J. G. G. Grase, leeraar in de Engelsche taal en letterkunde. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde. W. H. Kam, leeraar in rechtlijnig teekenen. R. Cruyff, leeraar in handteekenen. F. Rauh, leeraar in gymnastiek. F. W. Ebert, Concierge-amanuensis. BURGER-AVONDSCIIOOL. (Schoolgeld voor de betalende afdeeling ft 'sjaars.) Dr. J. W. Doyer Jz., Directeur, leeraar in meetkunde. Dr. H. Ekama, leeraar in natuur-, schei- en werktuigkunde. Dr. H. W. Heinsius, leeraar in reken- en stelkunde. F. Wesseling, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. C. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal en schoon schrijven. J. C. F. Prikken, leeraar in staats- en handelswetenschappen. W. H. Kara, leeraar in rechtlijnig teekenen. R. Cruyff, leeraar in handteekenen. F. W. Ebert, Concierge-amanuensis. LAGER ONDERWIJS. (Rijks-subsidie fl815.) Inspectmr voor de provincien Noord- en Zuid-Holland, Zeeland en Utrecht. J. C. Fabius, te 's-Gravenhage. Districts-schoolopziener. A. J. Nijland, te Utrecht. Arrondissements-schoolopziener. Dr. K. W. van Gorkom, te Eaarn. Plaatselijke commissie van toozicht. M. L. Gelosse (Weth.), Pres. Dr. P. Groeneboom, A. J. Bos, Dr. J. W. Doyftr Jz., Seer. J. P. G. Kok,

Adresboeken Amersfoort | 1892 | | pagina 65