43 Hoevelaken. Postbode T. H. Buter, voorm. 10 en op werkdagen ook 'savonds 7.15. Hoogland. Postbode A. van Esveld, voorm. 7.15 Zondag voorm. 10) en op werkdagen nam. 3.15. Leusden. Postbode, dagel. voorm. 6.40 en 9.15, nam. 12.35 en 6.10. Maarsbergen. Postbode, dagel. voorm. 7.35 en 10.10, nam. 2.15. Nijkerk. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen, Maandag voorm. 8. Ondernemer J. van den Brink, Kampstraat bij Erven Wes- terveld, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 7. Onderneemster wed. A. Boon, Kampstraat bij S. van Vinken, Dinsdag en Vrijdag nam. 6 en Donderdag (ook naar Zeist van hier) voorm. 8. Ondernemer H. Hammelburg, Kampstraat bij Erven Wes- terveld, en Langestraat bij L. J. Luyex, dage'lijks (behalve Zaterdag) nam. 3. Bode A. van den Eshof, op den Hof bij E. Smeenk, Woens- dag en Zaterdag voorm. 11. Putten. Onderneemster Weil. J. Klok, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer G. van Beek, op den Hof bij E. Smeenk, Dins dag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer L. van GrevenhoJ, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Renswoude. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij N. Vels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Scherpenzeel. Ondernemer W. van de Weerd, Utreehtsehestraat bij B. .1. Jens, MaandagWoensdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Esser. Varkensmarkt bij N. Vels lleyrt, Maan dag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Soest. Ondernemer 11. van llerwaarden, Utreehtsehestraat bij B. .1. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Westerveid, Utreehtsehestraat bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag nam. 2. Soestdijk. Bode T. Vahstai, St.-Jorisstraat, dagel, voorm. 10. Stoutenburg. Postbode P. J. de Boer, dagel. voorm. 10. Utrecht. Ondernemer G. van de Biezenbos, Bloemendai, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm. Woudenberg. Onderneemster Wed. Meerbaek, Varkensmarkt, bij N. Vels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer II. I! diners, Langestraat, bij G. .1. van der Zoo de Jong, Maanday en Vrijdag nam. 2'/2.

Adresboeken Amersfoort | 1893 | | pagina 47