47 Woudenberg. Onderneemster Wed. Meerbeek, Varkensmarkt, bij N. Vels Heyn, MaandagWoensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer H. Helmers, Langestraat, bij G. J. van der Zoo de Jong, Maandag en Vrijdag nam. Zeist. Bode R. van Kempen, op den Hof, bij Wed. E. de Froe, Maandag, Woensdag en Vrijdag 's avonds 9. STOOMBOOTDIENST. AmersfoortSoestBaarnAmsterdam. D. Houtzager P. van Veen, Ondernemers, Van Amersfoort: Maandagavond 6 en Woensdag nam. 2. AmsterdamDonderdag en Zaterdag. f's avonds). Markten te Amersfoort. Paardenmarkt: 5, 29 Maart, 30 Aug. en 17 Oct. Rundermarkt: iederen Vrijdag weekmarkten op 5, 12, 19,26 April, 10, 17 en 24 Mei en IS Oct. Ossenmarkt). Schapen- en varkensmarkteniederen Vrijdag. De Kermis vangt aan op den 22 en eindigt 27 Oct. W eekmarkten. Maandag Amsterdam, Rotterdam, Hoorn, Haarlem b. 's-Hage, Ede, Franeker, Kampen, Sneek, Nijmegen weekm., Nijkerk, op de Veluwe -weekm., ook voor rundvee. Dinsdag. Deyenter b., Culemborg, Zeist, Groningen, Goes, Purmer- end, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waalwijk, Me- demblik, graanm. Woensdag. Amsterdam b., Woerden, ook voor alle soorten Vee, Schoonhoven b., Wijk bij Duurstede, Wageningen, Medemblik -weekm., wanneer ook de stoomboot vandaar op iondeh vertrekt, Monnikendam, Enkhuizen ka., Haarlemmermeer b., beginnende den eersten Woensdag in April Aalsmeer graanm., derden Woensdag van Juli tot en met October. Donderdag. Rhenen, Barneveld, Delft, Assen, Gouda b., Gelder- malsen b. v. s., Naarden boterm., Hoorn ka., Dordrecht korenm., Zutfen, Haarlem. Vrijdag. Amersfoort weekm., ook voor rundvee, schapen en var- kens, Amsterdam, Rotterdam, Deventer, weekm., Groningen, Leeuwarden, Dordrecht, Zwolle, 's-Hage, Schiedam, Breda, Eind hoven, Waalwijk, Purmerend ka., bejialve de weken waarin jaarmarkt wordt gehouden. Zaterdag. Utrecht b. Delft k. Leiden, Rotterdam. Zutfen, Dordrecht, 's-Hertogenbosch, Ber gen op Zoom, Hoorn en Helmond.

Adresboeken Amersfoort | 1894 | | pagina 51