85 Dagelijksch bestuur dier vereeniging. J. P. G. Kok, Pres. W. van Eeden, Secretaris. Wijkverdeeling, G. F. Mezger, 2e Secr.-boekh. H. J. Croockewit Jr., Penn. J. Zandijk, Penningm. P. T. Brom. Vereeniging „Liefdadigheid." Mr. F. D. graaf Sehimmelpenninck, Eere-voorzitter. J. J. Schluiter, Voorz. A. M. Kollewijn, Onder-voorz. 0. G. H. Heldring, le Seer. DKPAiRTEMENT I bevat de woningen gelegen binnen de Arn- hemsehestraat, Zuidsingel, Kleine Haag en Plantsoen. H. van Esveld Rz. (Hoofd voor afd. A); H. W. Pistorius (Hoofd voor afd. B): H. Peerlkamp (Hoofd voor afd. G) en J. G. J. Pels Rijeken (Hoofd voor afd. D). Dept. II. Arnhemschestraat., Varkensmarkt, Hellingstr. en Plantsoen. Dr. J. W. Doyer Jz. HoofdF. Wesseling en Ds. I. Hooykaas. Dept. III. Westsingel, Varkensmarkt, Hellingstr. Plantsoen en Kleine Haag. J. W. van Achterbergh Jr. (Hoofd). Dept. IV. Westsingel, Langestr. en Langegr. T. van Daal (Hoofd) en J. J. Vervark. Dept. V. Langegr., Zand, Weverssingel, Kamperbinnenpoort en Langestr. I. ter Schuur (Hoofd). Dept. VI. Langestr. en Zuidsingel. B. A. van Ruyven (Hoofd). Dept. VII. Kleine Haag, Zuidsingel, Kleine St. Jansstr., Bees- tenmarkt, Achter de Kamp en Plantsoen. B. A. Siddre (Hoofd) en Dr. II. W. Heinsius. Dept. VIII. Achter deKamp, Beestenmarkt, Kleine St. Jansstr., Zuidsingel, Kampstr., Koningstr., Pothstr., Zogstr. en Plantsoen. N. van Veen (Hoofd) en J. Busquet. Dept. IX. Zogstr., Pothstr., Koningstr., Teutstr. en Plantsoen. G. Prins (Hoofd) Dept. X. WolkerstrTeutstr., Achter het oude weeshuis, St. Agathastr. en Plantsoen. J. C. van Eybergen (Hoofd) en W. N. Goenen. Dept. XI. Het Zand, Weverssingel, Kampstr., Koningstr., Teutstr., Achter het oude weeshuis., St. Agathastr., Plantsoen en Groote Spui. II. E. van Sweden (Hoofd) en J. Blom Gz.

Adresboeken Amersfoort | 1894 | | pagina 87