4 86 Dept. XII. Woningen onder Amersfoort, begrensd door den Utr. weg, de Beek en Heiligenbergerbeek. H. W. A. van den Wall Bake (Hoofd) en J. van der Horst. Dept. XIII. Woningen onder Amersfoort, begrensd door den Utr. weg, de Beek en de rivier de Eem. W. van Esveld Rz. (Hoofd). Dept. XIV. Woningen onder Amersfoort, begrensd door de rivier de Eem, de Beek en den Hoevelaker straatweg. A. Latenstein van Voorst (Hoofd). Dept. XV. Woningen onder Amersfoort, begrensd door den Hoevelaker straatweg, de Beek en de Heiligenbergerbeek. P. J. Frederiks (Hoofd) en Mevr. S. FrederiksVan Cleeff. Vereeniging in het belang der lijdende Nederlanders, verpleegd te Gheel (Belgie). M. Wr. Scheltema Ez., Voorzitter. E. J. F. van Dissel, te Stratum bij Eindhoven, Seer. J. A. Matthes te Breukelen, Penningm. L. P. Walburgh Schmidt, Arts te Amsterdam. Prof. Dr. P. J. Muller te Amsterdam. SPAARBANK. opgericht door het Departement Amersfoort der Maatschappij tot nut van 't algemeen. F. W. J. H. Tengbergen, B. A. Siddre, L. Bolle, P. Methorst, Prep. H. J. Croockewit, Seer. E. L. H. van Lanschot Hubrecht, Penningm. J. W. Putman Cramer, J. Fortuin, Assistent-boekhouder N. Vink Sr. en H. van Manen, Boden. HULPBANK. opgericht door het Departement Amersfoort der Maatschappij tot nut van 't algemeen, en als rechtspersoon erkend bij koninklijk besluit van i Oct. 1868, No. 1 Mr. J. van der Leeuw, Pres. W. A. Croockewit, Viee-pres. B. E. Herschel, N. Vink Sr., Bode. j. C. Leinweber, H. P. van Haselen, Secr.-penn. P. J. Hamers.

Adresboeken Amersfoort | 1894 | | pagina 88