37 E 63), het Bureau van politie (Utreehtsehepoortsbrug, El), het Nachtwachthuis (Langestraat, F 22) en de woning van den Opper- brandmeester (Breedestraat, E 349). Voor publieke spreekeel te Amersfoort is aangewezen een nabij het Politiebureau gelegen gebouw, mede voor Gentraalbureau bestemd. Voor elk gesprek, in plaatselijk verkeer, met een geabonneerde bedragen de kosten 25 cents en voor een intercommunaal gesprek 50 cents, beide per 3 minuten. Gesprekken tusschen geabonneerden, in plaatselijk verkeer, worden kosteloos gevoerd. Een dbonnement voor aansluiting van het Gentraalbureau kost 40 'sjaars. Daarenboven is verschuldigd f 10 in het jaar voor kosten van administratie, enz. en voor elk intercommunaal ge sprek 50 cents per 3 minuten. Een dringend gesprek wordt dubbel berekend en heeft den voorrang boven de »gewone" gesprekken. Voor intercommunaal Telefoonverkeer zijn opgenomen de ge- meentenAmersfoort, Amsterdam, Arnhem, Baarn, Bussum, Dordrecht, 's-Gravenhage, Groningen, Haarlem, Hilversum, Maas- sluis, Nijmegen, Rotterdam, Schiedam, Utrecht, Vlaardingen, Zaandam, Zandvoort, Scheveningen en Zwijndrecht. Geabonneerd zijn te Amersfoort No. 23 L. van Achterbergh, Zuidsingel. 19 Amersf. Courant (Van Cleeff). Muurhuizen. 7 Amicitia, Societeit in Plantsoen. 8 Blom Zn., Zuidsingel. 16 Broodfabriek, Smallepad. 3 Bierbrouwerij, Stationsweg. 6 Bureau van Politie, Utr. poort. 14 M. L. Celosse, Havik. 2 Centraal-station. 19 firma A. H. van Cleeff, Muurhuizen. 35 H. J. Croockewit, Langestraat, 33 Concordia, Langestraat. 21 Garmzoens-bureau, Appelmarkt. 25 D. Gerritsen, woonhuis, Kampstraat. 24 H. kantoor, Kampstraat 10 kantoor, Kortegracht. 22 A. Herschel Bz. pakhuis. Muurhuizen. 4 woonhuis, Soesterweg. 26 Hospitaal, buiten Kamppoort. 32 Hotel Schwemmer, Varkensmarkt.

Adresboeken Amersfoort | 1895 | | pagina 41