46 OMNIBUSDIENSTEN van D. SGHIMMEL (voorheen Muller) Varkensmarkt, en van C. SGHIMMEL (Zwaan). Vertrek van en naar het hotel, op alle treinen. Bij vooruitbestelling wordt eenieder tegen betaling van 20 cents aigenaald en huiswaarts vervoerd. VRACHTWAGENS en BODEN van AMERSFOORT naar Achteveld. Ondernemer K. Blank, Kampstraat hij Erven Wester- veld, Vrijdag middag 12. Amerongen, Leersum en Tiel. Ondernemer R. Navest, Utreehtsche straat hi) B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Amerongen en Leersum. Ondernemer Gerlh, Utreehtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag'smiddags 3. Baarn. Ondernemer W. Bosveld, Utrechtschestraat bij B. J. Jens Maandag nam. 6 en Vrijdag nam. 3. Ondernemer G. Rietveld, Appelmarkt bij D. Deys, MaandagWoensdag en Vrijdag nam. 2. Bameveld Ondernemer H. Bouwman, Kampstraat bij D. A. Schuld ihnsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer B. van Eem, Kampstraat bij Erven Westerveld Ihnsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer W. van Bruggen, Utrechtschestraat bii B. J. Jens Vrijdag voorm. 11. Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, MaandagDonderdaq en Zaterdag 's morgens 5. Bunschoten. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemendal bij G. van de Biezenbos, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer P. Dijkhuizen, Bloemendal bij T. van den Hoven Vrijdag nam. 3. Postbode Th. van de Groep, 's voorm. 10, Zondag 7.45. Driebergen en Doom. Ondernemer Van den Bosch, Utreehtsche straat bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ede. Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, Woensdaq en Vrijdaq s morgens 5. Eemnes. Ondernemer G. van Leer, Utrechtschestraat bij B. J. Jens Vrijdag nam. 2. Hilversum. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat, Woensdaq en Zaterdag voorm. 11. Hoevelaken. Postbode B. Buter, voorm. 9.45 en op werkdaeen ook 'savonds 6.30. 6

Adresboeken Amersfoort | 1895 | | pagina 50