I Dr. A. H. C van Driel. L. T. C. J. Rieber, Secr.-penn M. L. Celosse. 65 G. G. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransclie taal. W. N. Goenen, leeraar in de Hoogduitsche taal. B. D. Best, leeraar in de Engelsche taal. H. Italie (Utrecht), leeraar in de Hehreeuwsche taal. A. J. Bilders, Concierge. F. W. Ebert, Amanuensis. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecteur voor de provincien Noord-Brabant, Zeeland, Limburg, Gelderland, Utrecht en Overijsel. Prof. Dr. W. B. J. van Eyk, te 's-Gravenhage. Plaatselijke commissie van toezicht. H. W. A. van den Wall Bake, Pres. J. C. Rolandus Hagedoorn, Lid van het hoofdbestuur der vereeniging van leeraren. F. Wesseling. Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijfjarigen cursus. (Rijks subsidi'c /SOOO schoolgeld f 50 enkele lessen van f 5 tot f 12.50 'sjaars.) G. J. Buys, Directeur, leeraar in wish, en kosmographie. Dr. A. H. Borgesius, leeraar in natuur- en werktuigkunde. Dr. H. van Cappelle, leeraar in natuurlijke historie. Dr. A. J. A. Prange, leeraar in meet-, schei- en delfstofkunde J. C. F. Prikken, leeraar in wiskundehandels- en staatsweten- schappen en schoonschrijven. F. Wesseling, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. C. Hoogewerff, leeraar in de Nederl. taal en letterkunde. I. M. .1. Hoog, leeraar in de Fransche taal en letterkunde.. B. D Best, leeraar in de Engelsche taal en letterkunde. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde. W. II. Kara, leeraar in rechtlijnig teekenen. R. Cruyff, leeraar in handteekenen. F. Rauh, leeraar in gymnastiek. F. W. Ebert, concierge-amanuensis. f

Adresboeken Amersfoort | 1895 | | pagina 69