Dagelijksch bestuur dier vereeniging. J. P. G. Kok, Pres. W. van Eeden, Secretaris. Wijkverdeeling. 88 J. Zandijk, Penningm. P. T. Brom. Vereeniging „Reisbelasting". Jkvr. C. M. Sandberg, I G. M. Veder, M. H. G. Valeton, j D. A. Siddre. Vereeniging .Liefdadigheid als reehtsp. erkend bij kon. besl. 3 Nov. 1894, no. 32. Mr. F. D. graaf Sehimmelpenninck, Eere-voorzitter. Voorz. G. F. Mezger, 2e Secr.-boekh. A. M. Kollewijn, Onder-voorz. H. J. Croockewit, Penn. 0. G. H. Heldring, ie Seer. Departement I bevat de woningen gelegen in de Koestraat, kleine Koestr., Koesteeg en Vingerhoedsteeg. H. van Esveld Rz. Hoofd Dept. II. Arnhemschestr. z.z., Arnh. wal, achter Meisjesschool en Groote haag, noordzijde. H. W. Pistorius (Hoofd). Dept. III. Groote haag, z.z. H. Peerlkamp (Hoofd.) Dept. IV. Kleine haag, Slot van drie, Vinkebuurt, Blommers- hofje en Zuidsingel van Kleine haag tot Varkensmarkt. J. C. J. Pels Rijcken (Hoofd). Dept. V. Arnhemschestr., noordz., Varkensmarkt, w.z., Helling- str., w.z., Utr.-, St. Joris- en Molenstr. en plantsoen. Ds. I. Hooykaas (Hoofd). Dept. VL Westsingel, Varkensmarkt, n.z., Hellingstr., o.z. J. W. van Achterbergh Jr. (Hoofd). Plantsoen van Utrechtsche tot Koppelpoort, kleine Spui en Da- vidshof. Dr. H. A. Middelburg (Hoofd). Dept. VII. Westsingel, Langestr., Langegr., w.z., Breedestr., Paternosterstr., Elleboogsteeg, Lievevrouwestr., Zwanenhalssteeg en Krankeledenstr. T. van Daal Az. (Hoofd). Dept. VIII. Langegr., o.z Zand z.z., Weverssing., w.z., Kamp.bin- poort, n.z., Langestr., n.z., Krommestr., Achter oude stadhuis, Vijver, Havik, Eind van de, wereld, Kerkstr., Appelmarkt, Groen- markt, Peper-, Haver- en Windsteeg, Lavendelstr., Bloemendal- sehe binnenpoort en Muurhuizen.

Adresboeken Amersfoort | 1895 | | pagina 92