Vereeniging Dorcas," 91 als rechtspers. erkend bij kon. besl. 12 Juli 1873, No. 55. Directrices. G. Siddre, W. van der Want, J. G. Bierman, I W. 0. Ketting de Koningh. D. A. Siddre, Algem. Ned. Vrouwen-vereenlging „Tesselschade.'' Beschermvr. H. M. de Koningin-weduwe, regentes v/h. koninkrijk. Bestuur der afdeeling. Jkvr. A. H. Pauw van Wieldrecht, eehtg. van Mr. F. D. graaf Sehimmelpenninck, Voorzitster. S. G. G. Evers, echtg. van Jhr. Mr. A. M. C. Sandberg, Penn. J. B. A. Suringar, wed. A. J. van Mansvelt, Seer. 0. W. Coehius, Directrice van het bemiddelings-bureau. Afdeeling van het Oud-Katholieke Ondersteuningsfonds. Prof. J. J. van Thiel, Voorzitter. J Kerkhoff, Secretaris. Gh. van Beek, Penningmeester. Vereeniging „De Blijmaar in Woord en Werk," als rechtspers. erkend bij kon. besl. 5 Aug. 1887. Prof. Dr. J. J. P. Valeton, Voorz. G. C. Hoogewerff, Seer.-penn. Ds. H. Pierson (Zetten). P. J. Ilooft Graafland (Amsterdam). Dr. H. H. Meulenbelt (Baarn). A. Witteveen, Concierge. Deze vereeniging lieeft ten doel op versehillende wijzen het geestelijk en stoffelijk welzijn des volks te bevorderen, inzonder- heid door werkzaamheden van Ghristelijk-philantropischen aard, in het gebouw Volksheil, Muurhuizen, wijk F, No. 533. Dames-comite der Wilhelmina-naaisehool (voor behoeftige meisjes) P. A. van Gheel Gildemeester, 0. W. Coehius, Jkvr. A. H. Pauw van Wieldrecht, echtg. van Mr. F. D. graaf Schimmelpenninck, M. G. G. Methorst, Jkvr. C. M. Sandberg,

Adresboeken Amersfoort | 1895 | | pagina 95