E 63), het Bureau van politie (Utrechtschepoortsbrug, E I), bet Nachtwachthuis (Langestraat, F 22) en de woning van den Opper- brandmeester (Breedeslraat, E 349> Voor publieke spreekcel te Amersfoort is aangewezen eennabij het Politiebureau gelegen gebouw, mode voor Gentraalbureau bestemd. Yooi1 elk gesprek, in plaatselijk verlieer, met een geabonneerde bedragen de kosten 15 cents en voor een intercommunaal gesprek 50 cents, beide per 3 minuten. Gesprekken tusschen geabonneerden, in plaatselijk verkeer, vvorden kosteloos gevoerd. Een abonnement voor aansluiling van het Gentraalbureau kost fi0 'sjaars. Daareuboven is verschuldigd f 10 in het jaar voor kosten van administratie, enz. en voor elk intercommunaal ge sprek 50 cents per 3 minuten. Een dringend gesprek wordt duhbel berekend en heeft den voorrang boven de »gewone" gesprekken. Voor intercommunaal Telef'oonverkeer zijn opgenomen de ge- meenten: Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Baarn, Bussum, Dordrecht, 's-Gravenhage, Groningen, Haarlem, Hilversum, Maas- sluis, Nijmegen, Rotterdam, Schiedam, Utrecht, Vlaardingen, Zaandam, Zandvoort, Seheveningen en Zwijndrecht. Geabonneerd zijn te Amersfoort: No. 19 Amersf. Courant (Van Gleeff), Kortcgracht B. 50. 7 Amieitia, Societeit in Plantsoen. 3 Bierbrouwerij, Stationsweg. 8 Blom Zn., Zuidsingel. 39 M. J. Boissevain, Huize Nimmerdor. 16 Broodfabriek, Smallepad. 6 Bureau van Politie, Utr. poort. 14 M. L. Gelosse, Havik. 2 Gentraal-station. 19 firma A. II. van Cleeff, Koi-tegracht B. 56. 33 Concordia, Langestraat. 35 H. J. Croockew it, Langestraat. 21 Garnizoens-bureau, Appelmarkt. 25 D. Gerritsen, woonhuis, Kampstraat. 24 H. kantoor, Kampstraat. 10 kantoor, Kortegracht. 22 A. Herschel Bz. pakhuis, Muurhuizen. 4 woonhuis, Soesterweg. 26 Ilospitaal, buiteu Kamppoort.

Adresboeken Amersfoort | 1896 | | pagina 41