46 TRAM- en OMNIBUSDIENST van D. SCHIMMEL, Westsingel en OMNIBUSDIENST van G. Schimmel (Zwaan). Vertrek van en naar het hotel op alle treinen. Bij vooruitbestelling wordt eenieder tegen betaling van 20 cents afgehaald en huiswaarts vervoerd. VRACHTWAGENS en BODEN van AMERSFOORT naar: Achteveld. Ondernemer K. Blank, Kampstraat bij Erven Wester- veld, Vrijdag middag 12. Amerongen, Leersum en Tiel. Ondernemer R. Navest, Utreehtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag 's middags 2. Amerongen en Leersum. Onderneraer Gerth, Utreehtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag's middags 3. Baarn. Ondernemer W. Bosveld, Utrechtsehestraat bij B. J.Jens, Maandag nam. 6 en Vrijdag nam. 3. Ondernemer G. Rietveld, Appelmarkt bij D. Dijs, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2, Barneveld. Ondernemer H. Bouwman, Kampstraat bij D. A. Schuld, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer B. van Eem, Kampstraat bij Erven Westerveld, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer W. van Bruggen,Utrechtsehestraat bij B. J. Jons Vrijdag voorm. II. Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, MaandagDonderdag en Zaterdag 's morgens 5. Bunschoten. Ondernemer H. van den Bos Ez. Bloomendal bij G. van de Biezenbos, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer P. Dijkhuizen, Bloemendal bij T. van den Hoven, Vrijdag nam. 3. Postbode Th. van de Groep, 's voorm. 9.30, Zondag 7.30. Driebergen en Doom. Ondernemer Van den Bosch, Utreehtsche straat bij B. J. Jens, Dinsdag^ en Vrijdag nam. 2 Ede. Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, Woensdag en Vrijdag 's morgens 5 Eemnes. Ondernemer G. van Leer, Utrechtsehestraat bij B. J. Jens. Vrijdag nam. 3. Hilversum. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat, Woensdag en Zaterdag voorm. II. Hoevelaken. Postbode B. Buter, voorm. 9 (Zondag 9.30) en op werkdagen ook 's avonds 6.15.

Adresboeken Amersfoort | 1896 | | pagina 50