4? Hoogland. Postbodo A. van Esveld, voorm. 6.30 (Zondag voorm. 9.45) en op werkdagen namiddag 3. Leusden. Postbode dagel. voorm. 6.25 en 8.en op werkdagen nam. 6.30. Maarsbergen. Postbode M. M. J. Gornelissen, dagel.voorm. 7.55 12.35 en 6.30 (Zondag 7.55.) Ondernemer Gerth, Utreehtscbestraat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Nijkerk. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen Maandag voorm. 8. Ondernemer J. van den Brink, Kampstraat bij Erven Wes- terveld, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 7. Ondernemer wed. W. A. Boonen, Kampstraat bij wed. S. van Vinken, Dinsdag en Vrijdag nam. 6 en Donderdag (ooknaar Zeist van tiier) voorm. 8. Ondernemer H. Haminelbui'g, Kampstraat bij Erven Wes- terveld, en Langestraat bij L. J. Luyex, dagelijks (behalve ZaterdagJ nam. 3. Bode A. van den Eshof, op den Hof bij R. Heere, Woens- dag en Zaterdag voorm. 11. Putten. Ouderneemster wed. J. Kok, op den Hof bij R. Heere Dinsdag en Vrijdag nam 1. Ondernemer G. van Beek, op den Hof bij R. Heere, Dins- dan en Vrijdag nam 1. Ondernemer L. van Grevenhof, op den Hof bij R. Heere Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Renswoude. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij N. Vels Ileyn, MaandagWoensdag en Vrijdag nam. 3. Scherpenzcel.. Ondernemer YV. van de- Weerd, Utreehtscbestraat bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij N. Vels Hoyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Soest. Ondernemer H. van Herwaarden, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Wesierveld, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag nam. 2. Soestdijk. Bode T. Vahstal, St.-Jorisstraat, dagel. voorm. 10. Stoutenburg. Postbode D Iilarenbeek, dagel voorm. 9 30. Utrecht. Ond»rnemer G. van de Biezenbos, Bloemondal, Dinsdag, en Donderdag 6, Zaterd:.g 5 voorm. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen, Dinsdag en Don derdag 6, Zaterdag 5 voorm. Ondernemer D. Th. Klabbers, te Soesterberg, bij J. G. Kienstra, Hof, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3.

Adresboeken Amersfoort | 1896 | | pagina 51