65 G. G. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal. W. N. Coonen, leeraar in de Hoogduitsche taal. B. D. Best, leeraar in de Engelsclie taal. H. Italie (Utrecht), leeraar in de Ilehreeuwsche taal. A. J. Bilders, Concierge. F. W. Ebert, Amanuensis. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecteur voor de provincial Noord-Brabant, Zeeland, Limburg, Golderland, Utrecht en Overijsel. Prof. Dr. W. B. J. van Eyk, te 's-Gravenhage. Plaatselijke commissie van toozioht. H W A. van den Wall Bake, I Dr. A. PI. C. van Driel. 'pres L. T. 0. J. Eieber, Secr.-penn. J. C. Rolandus Hagedoorn, M. L. Celosse. Lid van het hoofdbestuur der vereeniging van leeraren. F. Wesseling. Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijfjarigen cursus. (Eijks subsidie /8000 schoolgeld f 60; eukele lessen van/6 tot/ 15 's jaars.) G. J. Buys, Directeurleeraar in wish, en kosmographie. Dr. A. H. Borgesius, leeraar in natuur- en werktuigkunde. Dr H van Gappolle, leeraar in natuurlijke historie. Dr A J. A. Prange, leeraar in meet-, schei- en delfstofkunde. J. C. F. Prikken, leeraar in wiskunde, handels- en staatsweten- schanven en schoonschrijven. F Wesseling, leeraar in geschiedems en aardrijkskunde. G. G. Hoogewerff, leeraar in de Nederl. taal en fterkunde. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal en lettei Lund R T) Rest leeraar in de Engelsche taal en letterhiinde. W. N. Goenen, leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde W 11. Kam, leeraar in rechtlijnig teekenen. R. Cruyff, leeraar in handteekenen. F. Rauh, leeraar in gymnastiek. F. W. Ebert, concierge-amanuensis.

Adresboeken Amersfoort | 1896 | | pagina 69