89 Plantsoen van Utrechtsche tot Iioppelpoort, kleine Spui en Da- vidshof. Dr. II. A. Middelburg (Hoofd). Dept. VII. Westsingel, Langcstr., Langegr., av.z., Breedestr., Paternosterstr., Elleboogsteeg, Lievevrouwestr., Zwanenhalssteeg en Krankeledcnstr. T. van Daal Az. (Hoofd). Dept. VIII. Langegr., o.z., Zand z.z., Weverssing., w.z., Kamp.bin- poort, n.z., Langestr., n.z., Krommestr., Achter oude stadhuis, Vijver, Havik, Eind van de wereld, Kerkstr., Appelmarkt, Groen- markt, Peper-, Haver- en Windsteeg, Lavendelstr., Bloemendal- sche binnenpoort en Muurhuizen. I. ter Sehuur (Hoofd/. Dept. IX. Langestr., z.z., Zuidsingel n.z., Seherbierstraat.,Mooier- str., Rozemarijnstr. Drieringenstr., Kortegracht, Valkestr01- denbarneveldstr., Achter Luth. kerk, Stovestr., Nieuwestr., Muur huizen en Kamperbinnenpoort, z.z. J. Spaanstra (Hoofd). Dept. X. Zuidsingel van Kl. haag, oostwaarts, kl. St. Jansstr., z.z. Beestenmarkt z.z., Achter de Karap, z.z. en Plantsoen. B. A. Siddre (Hoofd). Dept. XI. Achter de Karap, n.z., Beestenmarkt n.z., Groote St. Jansstr., Kl. St. Jansstr., n.z., Pothstr. z.z., Zogstr. z.z., Oliesteeg en Plantsoen. N. van Veen (Hoofd). Dept. XII. Zogstr., n.z., Pothstr.n.z., Koningstr., o.z., Pothkamp, Teutstr., n.z Wolkerstr., w.z. en Plantsoen. G. Prins (Hoofd). Deat. XIII. Wolkerstr., w.z., Teutstr., n.z., Achter oude wees- huis, n.z., St. Agathastr., o.z. Boklerslr., gedeelto van Bloemendal en Plantsoen. J. G. van Eybergen en J. Fijting van Walsem Iloofden Dept. XIV. Ilet Zand, n.z., Weverssingel, n.z., Kampstr. w.z., Koningstr., Teutstr., z.z., Breedesteeg, Spieringsteeg, Achter het oude weeshuis, z.z. St. Agathastr., w.z., Plantsoen en Groote Spui. H. E. van Sweden (Hoofd). Dept. XV. Woningen onder Amersfoort, binnen den Utr. weg, z.z., de Beek, Ileiligenbergerheek, Arnh. weg, Beekstr. en Luiaard. Dr. J. M. Groockewit (Ilonfd). Dept. XVI. Woningen onder Amersfoort aan beide zijden van den Soester- tot Utr. weg, n.z. Mr. J. G. H. Prikken en L. van Achterbergh (Hoofden). Dept. XVII. Woningen onder Amersfoort, tusschen de rivier

Adresboeken Amersfoort | 1896 | | pagina 93