90 de Eem en de Beek tot den ouden Soesterweg, en liel Sasic. II. W. van Esveld [HoofdJ. Dept. XVIII. Woningen onder Amersfoort, binnen derivierde Eem, de Beek en den Hoevelaker straatweg, noordz. A. Latenstein van Voorst (Hoofd). Dept. XIX. Woningen onder Amersfoort, binnen den Hoevela ker straatweg, z.zde Beek en de Heiligenbergerbeek. P. J. Frederiks (Hoofd). Comite van Dames voor kleeding. G. van Walsern, echtg. van C. W. W. van Walsem, Pres. G. van Warmelo, echtg. van F. W. J. II. Tengbergen, Id. G. Thumann. Dit comite houdt elken Donderdag, nam. 23, zitting in het voormalig schoolgebouw in de Koestraat. Vereeniging in het belang der lijdende Nederlanders, verpleegd to Gheel (Belgie,) M. W. Scheltema Ez., Voorzitter. E. J. F. van Dissel te Stratum bij Eindhoven, Sccr. N. J. Telder te Oisterwijk, Penningmeester. L. P. Walburgh Schmidt, Arts te Amsterdam. Prof. Dr. P. J. Muller te Amsterdam. SPAARBANK. opgericht door het Departement Arrfersfoort der Maatscliappij tot nut van 't algemeen. P. Methorst, Pres. F. W. J. H. Tengbei'gen, H. J. Croockewit, Seer. B. A. Siddre, E. L. H. van Lanschot Hubrecht, L. Bolle, Penningm. J. c. J. Pels Rijcken. J. W. Putman Cramer, ■I. Fortuin, Assistent-boekhouder. N. Vink Sr. en II. van Manen, Boden. HULPBANK. opgericht door het Departement Amersfoort der Maatschappij tot nut van 't algemeen, on als rechtspersoon erkend bij koninklijk bosluit van i Oct. 1868, No. 1. Mr. J. van der Leeuw, Pres. H. P. van Ilaselen, Secr.-penn. W. A. Croockewit, Vice-pres. P. J. Haulers, J. C. Leinweber, Wijnand Wolff. N. Vial., Bode.

Adresboeken Amersfoort | 1896 | | pagina 94