92 Vereeniging „De Blijmaar in Woord en Werk," als rechtspers. erkend bij kon. besl.*5 Aug. 1887. Voorz. G. C. Iioogewerff, Seer.-penn. Ds. II. Piarson (Zetten). P. J. Hooft Graafland (Amsterdam). Dr. H. II. Meulenbelt (Baarn). J. W. den Hartog, Concierge. Beze vereeniging heeft ten doel op verschillende wijzon bet geestelijk en stoffelijk welzijn des volks te bevorderen, inzonder- heid door werkzaamheden van Ghristelyk-philantropisehen aard, in hot gebouw Volksheil, Muurhuizen, wijk F, No. 53d. Dames-comite der Wilhelmlna-naaischcol (voor behoeftige meisjes). 0. W. Cochius, Jkvr. C. M. Sandberg, Jkvr. A. H. Pauw van Wieldrecht, eclitg. van Mr. F. D. graaf Schimmelpenninek, M. Graswirickel, G. Hubers, B. Hubers, I L. Rasch. Volksbond. Afdeeling der vereeniging tegen drankmisbruiU. Ds. I. Hooykaas, Voorz. G. I}Jok, D. Gerritsen, Onder-voorz. J. van den Brink, Dr. P.M. Bolderman, Secr.-penn. J. Bottenburg. J. W. Aehterbergh Jr. Amersfoortsche R. K. Volksbond. als reehtsp. erkend bij kon. bosk 21 Febr. 1895, No. li. M. H. T. Vermolen, Pres. J. Vermey, He Penn. J. E. Huurdeman, Vice pres. M. H. van Hamersveld, Biblioth. C. J. de Koning, le Secret. N. C. de Wit, H. G. Putman, He Secret. M. Pijpers. J. van Doorn, le Penn. E. L. Kollunan, Geestelijk adviseur. Ondersteuningsfonds voor zieke leden van den Amersfoortschen R. K. Volksbond. J. E. Huurdeman, Dir. J. van Doorn Cz., te penn. B. Brom, le Seer J. Vial, He Penn. Ph. M. Putman, He Seer.

Adresboeken Amersfoort | 1896 | | pagina 96