34 Begrafenisrechten voor de algem. begraafplaats. Voor het Jijk van een volwassenef 6.50 kind van 112 jaar- 3.25 beneden 1 jaar- 1.50 Recht van overbooking, bij overgang doorversterfof op andere wijze2. Recht vonr het begraven in een bepaald graf: voor onbepaalden tijd- 25. 10 jaren- 15. m-er dan 10, doch hoogstens 25 jaren - 20. Recht !ot het stichten van een enkelen grafkelder - 30. dubbelen - 50. Voor het begraven der lijken van onvermogenden is geenerlei recht verschuidigd. Rechten ter Secretarie. Huwelijksvoltrekking buiten de dagen of uren voor huwelijken van onvermogenden bestemdf 10. Idem in een lokanl van het raadhuis in den regel niet be stemd voor tiuwelijksvoltrekking 25. Huwelijksvoltrekking in een bijzonder hnis, bijaldien eene der partijen een bewezen wettig beletsel heeft zich naar het raadhuis te begeven- 10. Afschrift van stukken: voor elke bladzijde van 14 regels of meer (met 12 lettergrepenl- 0 20 en van minder dan 14 regels0.10 Gedrukte stukken: per vel 20, per '/-j vel 10, per '/4 vel - 0.05 Plaatselijke directe belasting naar het jaarlijksch inkomen. Voor deze belasting wordt het maximum van d r i e ten honderd geheven. Belastngplichtig is eenieder die in de gemeente hoofdverblijf houdt of er minstens drie maanden van het dienstjaar verblijft en wiens jaarlijksch inkomen f 500 of meer bedraagt. De aangifte kan worden gedaan, pesplitst naar de onderscheidene bronnen van inkomst., maar men kan ook vnlstaan met de opgave der klasse waarin men vermeent te vallen, doch in het laatste geval wordt de aanslag gedaan naar het hoogste cijfer der klasse, terwijl in het eerste de aanslag geschiedt naar het middencijfer der klasse waarin men gerangschikt wordt.

Adresboeken Amersfoort | 1897 | | pagina 38