48 Weekmarkten. Maandag Amsterdam, Rotterdam, Hoorn, Haarlem b. 's Hage Ede rraneker, Kampen, Sneek, Nijmegen weekm., Nijkerk op de V eluwe weekrn., ook voor rundvee. Dinsdag. Deventer b., Culemborg, Zeist, Groningen, Goes, Pur merend, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waalwijk Medemblik, graanm. J Woensdag Amsterdam b Woerden, ook voor alle soorten Vee Schoonhoven b., Wijk bij Duurstede, Wageningen, Medemblik' weekm., wanneer ook de stoomboot vandaar op Louden vertrekt' Monnikendam, Enkhuizen ka., Haarlemmernieer b., beginnende den eersten Woensdag in April. Aalsmeer graanm., derden Woensdag van .lull tot en met October. Donderdag. Utrecht, Rhenen, Barneveld, Delft, Assen, Gouda b. Geldermalsen b. v. s., Naarden boterm., Hoorn ka., Dordrecht korenm., Zutfen, Haarlem. Vrijdag, Amersfoort weekm., ook voor rundvee, schapen en var- kens, Amsterdam, Rotterdam, Deventer, weekm., Groningen Leeuwarden, Dordrecht, Zwolle, 's Hage, Schiedam, Breda, Eind hoven, Waalwijk, Purmerend ka., behalve de weken waarin jaarmarkt wordt gehouden. Zaterdag. Utrecht b., Delft k., Leiden, Rotterdam, Zutfen, Dord recht, s-Hertogenbosch, Bergen op Zoom, Hoorn en Helmond. Bevolking te Amersfoort (op 1 Jan. 1896). Nederduitsch-Hervormden8893 Roomseh-Katholieken6945 Nederlandsche Israelieten Portugeesche Evangelische Lutherschenjri Herstelde 96 R. K. van de oud-bisschoppelijke Klerezie ->68 Gereformeerde kerken A en B (309 en 271) n«|| Vrije Gereformeerden Remonstranten Doopsgezinden77 Waalseh-Ilervormden56 Engelschen of Presbyteriaansehen2 Anglicaanschen of Episcopalen2 Tot geene der genoemde gezindten behoorende.' 39 (8681 mann. en 8905 vr.) Totaal 17586 vV

Adresboeken Amersfoort | 1897 | | pagina 52