J. C. Lein weber, Gemeente-ontvanger. J. Henry Leinweber, Plaatsvervangend gem.-onlvanger. K. Knauff, Ambtenanr, belast met dc gerechtelijke vervolging voor de gem.-belastingen. C. van der Zoo de Jong, J. A. Hoksbergen en J. Kerkhoff, Schatters en C. Roodestein, Herschatter der huurw van dranklokalen. I. J. Valewink, Havenmeester, belast met de ontvangst van het vuur-, haven- en tongcld. A. Dijkman, gekwalijiceerd Ontvanger van het vuur-, haven- en tongehl aan de Eembrug. II. E. van Sweden, Ontvanger van het sluisgcld. J. D. Struve, Marhtmeester. W. Frans, Commissatis van inlrwartiering. H. van Manen, Concierge van het Raadhuis. N. Vink Sr. en II. van Manen, Boden. H. van 'tllof, Aanplakher. A. Pijpers en 1). Eller, Oniroepers. Ph. A. Willigenbnrg, Vischafstager. OPENBARE WERKEN. Commissie van bijstand voor de fabricage. M. L Celosse (Weth. Voorz. H. J. Croockewit, C. T. van Beek, G. P. A. Garjeanne, G. J. van Empel, Secretaris. W. H. Kam, Architect. P. van den Hooff, Opzichter der gem.-werken. H. E. van Sweden, Opzichter der gem.-landerijen. L. Karnes, Opzichter ever het lossen buiten de Kleine Koppel. h". van Wessnm, Opzichter over de puinplaats aan den Lieve- vrouwe toron. H. L. van Esveld, gskwalificeerd Klokkenist. .1. van Dorssen, Torenwachter. Commissie van bijstand voor den reinigingsdienst. Mr. F. D. graaf Sehimmelpen- C. T. van Beek, ninck (Burg.), Voorz. N. Wolfswinkel Ez., D. van dor Werf, H. W. van Esveld, J. B. Jorissen, Directeur. G. J. van Empel, Secretaris.

Adresboeken Amersfoort | 1897 | | pagina 55