65 Plaatselijke commissie van Toezicht. II W. A. van den Wall Bake, Dr. A. H. G. van Driel, pres_ L. T. C. J. Rieber, Secr.-penn. J. C. Rolandus Hagedoorn, M. L. Celosse. Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijfjarigen cursus. (Rijks subsidie f 8000; schoolgeld 60; enkele lessen van f 6 tot 15 's jaars.) G. J. Buys, Directeur, leeraar in wiskunde, werktuigkunde en kosmographie. leeraar in natuurkunde. leeraar in natuurlijke historie. Dr. A. J. A. Prange, leeraar in meet-, schei- en delfstofkunde. J. C. F. Prikken, leeraar in wiskunde, handels- en staatsweten- schappen en schoonsch tjvm. F. Wesseling, leeraar in gescliiedenis en aardrtjkskunde. G G lloogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal en letterK unde I M. J. Hoog. leeraar in de Franschc taal en letter handle. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde. B. D. Best, leeraar ii de Engelsche taal en letterkunde. W. H. Kam, leeraar in rechtlijnig teekenen. R. CruylT, leeraar in handteekenen. F. Rauii, leeraar in gymnastiek. F. W. Ebert, concierge-amanuensis. BU RGER-AVONDSCIIOOL. (Schoolgeld voor betalende leerlingen f 2 's jaars.) G. J. Buys, leeraar in meetkunde. leeraar in natuur-, schei- en werktuigkunde. Dr. A. J. A. Prange, leeraar in reken- en stelkunde. F. Wesseling, leeraar in gescliiedenis en aardrtjkskunde. G. G. lloogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal en in schoon- schrijven. J. C. F Prikken, leeraar in staats- en handelswetenschappen. W. H. Kam, leeraar in rechtlijnig teekenen. R. Gruyff, leeraar in handteekenen. F. W. Ebert, congicrge-amanuensis.

Adresboeken Amersfoort | 1897 | | pagina 69