Bestuur cler afdeeling. Directrices. 91 Depot van gemaakte katoenen onderkleeding en lakens. bij J. A. Rosbach, Langestraat, wijk F, No. 34. Vereeniging „Dorcas.'' als rechtspers. erkend bij kon. besluit 12 Juli 1873, No. 55. Directrices. G. Siddre, j D. A. Siddre, J. G. Bierman, W. van der Want. Algem. Ned. Vrouwenvereeniging „Arbeid adelt." Onder bescherming van II. M. de Koningin. H. H. Sehiissler, eehtg. van J. J. Kleber, Correspondente. Algem. Ned. Vrouwenvereeniging „Tesselschade." Beschermvr. H. M. de Koningin-weduwe, regentes v,h. koninkrijk. Jkvr. A. Id. Pauw van Wieldrecht, echtg. van Mr. F. D. graaf Schimmelpenninek, Voorzitster. S. C. C. Evers, echtg. van Jhr. Mr. A. M. C. Sandberg, Penn. J. B. A. Suringar, wed. A. J. van Mansvelt, Seer. 0. W. Cochius, Direetrice van bet berniddelings bureau. Vereeniging van de „H. Catharina van Senen." J. G. Liingen, Pres. M. A. Tolboom. A. M. Sanders, Afdeeling van het Oud-Katholiek Ondersteuningsfonds. Past. J. J. van Thiel, Voorzitter. Th. G. de Jager, Secretaris. Vereeniging „De Blijmaar in Woord en Werk," al.- rechtspers. erkend bij kon. besl. 5 Aug. 1887. Mr. F. D. graaf Schimmelpen- G. G. Hoogewerff, Sepr.-penn. ninck, Voorz. Ds. H. Pierson (Zetten). P. J. Hooft van Graafland (Amsterdam). Dr. H. R. Meulenbelt (Baarn). Prof. Dr. J. J. P. Yaleton, Eerelid. J. W. den Hartog, Concierge. Deze vereeniging heeft ten doel op verschillende wijzen het geestelijk en stoffelijk welzijn des volks te bevorderen, inzonder- heid door werkzaamheden van Christelijk-philantropischen aard, in het gebouw Volksheil, Muurhuizen, wijk F, No. 533.

Adresboeken Amersfoort | 1897 | | pagina 95