wachthuis (Langestraat, F 22) en de woning van den Opper- brandmeester (Utrechtschestraat A 100.) Voor publieke spreekcel te Amersfoort is aangewezen een aan het einde van de UtrechLchestraat nabij het Politiebureau gelegen gebouw, mede voor Centraalbureau bestemd. Voor elk gesprek, in plaatselijk verkeer, met een geabonneerde bedragen de kosten 15 cents en voor een intercommunaal gesprek 50 cents beide per 3 minuten. Gesprekken tusschen geabonneerden, in plaatselijk verkeer, worden ko*teloos gevoerd. Een abonnement voor aansluiting van het Centraalbureau kost /AO 'sjaars. Een dringend gesprek wop It dubbel berekend en lieeft den voorrang boven de »gewone" gesprekken. Voor intercommunaal Telefoonverkeer zijn opgenomen dege- meenten Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Baarn, Bilt, Borne, Bussum, Dordrecht. Ede, Gouda, Groningen, Haarlem, 's-Hage, Hengelo, Hilversum, Jutfaas, Leiden, Maassluis, Nijmegen, Renkum, Roosendaal, Rotterdam, Schiedam, Utrecht, Vlaaidingen, Zaan- dam, Zandvoort, Scheveningen, Velp, Veendam, Westervoort en Zwijndreeht. Geabonnrerd zijn te Amersfoort No. 19 Amersf. Courant (Van Cleeff), Kortegracht B 56. 7 Amieitia, Sorieteit in Plantsoen. 3 Bierbrouwri ijStationsweg. 8 Blom Zn.. Zuidsingel. 16 Broodfabrick Smallepad. 6 Bureau van Politie, Utr. poort. 44 Bureau van den Kolonel-Commandant v. h. 5e reg. Inf. 14 M. L. Celosse, Havik. 2 Centraal station. 19 firma A. H. van Cletff, Kortegracht B 5 6. 33 Concordia, Langestraat. 35 H. J. Croockewit Langestraat. 19 P. J. Frederiks, Kortegracht B 56. 21 Garnizoens bureau, Appelmarkt. 25 D. Gerrilsen, woonhuis, Kampstraat. 24 H. kantoor, Kampstraat.

Adresboeken Amersfoort | 1898 | | pagina 46