47 Baarn Ondernemer W. Bosveld. Utrechtsche straat bij B. .I.Jens, Maandag nam. 6 en Vrijdag nam. 3. Ondernemer G. Bietveld, Appelmarkt bij D. Dijs, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2. Barneveld. Ondernemer H. Bouwman, Kampstraat bij D. A. Sehnld, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer B. van Eem Kampstraat bij Erven Westerveld, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer W. van Bruggen, Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag vnorm. 11. iiode N. do Goede, St.-Jorisstraat, Maandag, Donderdag en Zaterdag 's morgens 5. Bunschoten Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemendal bij G. van de Biezenbos, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer P. Dijkhuizen, Bloemendal bij T. van den Hoven, Vrijdag nam. 3. Postbode Th. van de Groep, 8.20 en 3.15, Zondag 8.20). Driebergen en Doom Ondernemer Van den Bosch, Utrechtsche straat bij B. J Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ede. Bode N. de Goede, St. Jorisstraat, Woensdag en Vrijdag 's morgens 5. Eemnes. Ondernemer G. van Leer, Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 3. Hilversum. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Hoevelaken. Postbode B. Enter, voorm. 9 Zondag 9.30) en op werkdagen o'ok 'savonds 6.15. Hoogland. Postbode A. van Esveld. voorm. 6.30 Zondag voorm. 9.30) en op werkdagen namiddag 3. Leusden. Postbode dagel. voorm. 6.25 en 8.— en op werkdagen nam. 6.30. Manrsbergen. Postbode M. M. J. Cornelissen, dagel. voorm. 7.55 12.35 en 6.30 Zondag 7.55). Ondernemer G. P. Gerth Wz Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Nijkerk. Ondernemer G. Ovorbeek, Muurhuizen, Maandag voorm. 8. Ondernemer J van den Brink, Kampstraat bij Erven Wes terveld Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 7. Ondernemer wed. W. A. Boonen, Kampstraat bij Jacs van Beek, Dinsdag en Vrijdag nam. 6 en Donderdag (ook naar Zeist van hien voorm. X. Ondernemer H. Hammelburg, Kampstraat bij Erven Wes terveld, en Jjangestraat bij L. J. Luycx, dagelijks (behalve Zaterdagnam. 3.

Adresboeken Amersfoort | 1898 | | pagina 51