52 Commissie van toezicht en oeheeroverdegemeente boekerij. Dr. J. H. Moll, Pres Mr. J. Heyligers Penn. Dr. A. H. C. van Dlie!, W. N. Coenen, Seer. H. van Manen, Amanuensis, i A M. Kollewijn Nz. J. C. Leinweber, Gemeente-ontvanger. J. Henry Leinweber, Plaatsvervangend gem.-ontvanger. K. Knauff, Ambtenactr, belast met de gerechtelijke vervolging voor de gem.-belastingen. G. van der Zoo de Jong, J. A. Hoksbergen en J. Kerkhoff, Schatters en C. Roodestein, Herschatter der huurw. van dranklokalen. I. J. Valewink, Havenmeester, belast met de ontvangst van het vuur-, haven- en tongeld. A. Dijkman, gekwalificeerd Ontvanger van het vuur-, haven- en tongeld aan de Eembrug. H. E. van Sweden, Ontvanger van het sluisgeld. J. D. Struve, Marktmeester. W. Frans, Commissaris van inkwartiering. H. van Manen, Concierge van het Raadhuis. N. Vink Sr. en H. van Manen, Boden. H. van 't Hof, Aanplakker. A. Pijpers en D. Eller, Omroepers. Ph. A. Willigenburg, Vischafslager. OPENBARE WERKEN. Commissie van toij stand voor de fabrieage. G. P. A. Garjeanne, G. J. van Empel, Secretaris. E. L. Visser (Weth.), Voorz. C. T. van Beek, H. J. Croockewit, W. H. Kam, Architect. P. van den Hooff. Opzichter der gem.-werken. H. E. van Sweden, Opzichter der gem.-landerijen. L. Kames, Opzichter over het lossen buiten de Kleine Koppel. H. van Wessum, Opzichter over de puinplaats aan den Lieve- vrouwe toren. H. L. van Esveld, gekwalificeerd Klokkenist. J. van Dorssen, Torenwachter. Commissie van bijstand voor den reinigingsdienst. Mr. F. D. graaf Schimmelpen- G. T. van Beek, ninek (Burg.), Voorz. N. Wolfswinkel Ez., D. van der Werf, j H. W. van Esveld, J. B. Jorissen, Directeur. i G. J. van Empel, Secretaris.

Adresboeken Amersfoort | 1898 | | pagina 56