Zwem- en Badinrichting. Ondernemers. Inspecteur der Gymnasia. 66 Dr. A. H. van Driel, A. M. Kol'ewijn Nz. Mr. J. van der Leeuw, Penn. J. A. Schotfirman, Directeur. HOOGER ONDERWIJS. Dr. C. J. Egg-ink, te 's-Gravonliage. GYMNASIUM. (Subsidie van het Rijk p. m. f 6146.) Bijdrage voor liet genot van oi derwijs flOO 'sjaars. College van Curatoren, Ds. D. P. M. Graswinckel, Pres. Mr. F. D. graaf Schimmelpen- Mr. J. G. A. van Zijst, ninek. Past. T. van Vlooten, Ds. C. Rasch, Seer. Dr. J. H.Moll, Rectorleeraar in de Grieksche taal en letterkunde en oude geschiedenis. Dr. H. J. Reynders, Conrector, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde en oude geschiedenis. Dr. A. Smit, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde. Dr. P. H Peyrot, leeraar in de Grieksche taal en letterkunde. fG. F. G. de Bryyn, leeraar in wiskunde. Dr. J. M. Croockewit, tijdelijk leeraar in natuurlijke historie. Ed. Collins, tijdelijk leeraar in natuur- en scheikunde. A. M. Kollewijn Nz., leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. C. HoogewerfF, leeraar in de Nederlandsche taal. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal. B. D. Best, leeraar in de Engelsche taal. H. Italie (Utrecht), leeraar in de Hebreeuwsche taal. A. J. Bilders, concierge. F. W. Ebert, amanuensis. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecteur voor de provincien Noord-Brabant, Zeeland, Limburg, Gelderland, Utrecht en Overijsel. Prof. Dr. W. B. J. van Eyk, te 's-Gravenbage.

Adresboeken Amersfoort | 1898 | | pagina 70