67 Plaatselijke commissie van Toezicht. J. C. Rolandus Hagedoorn, Pres. M. L. Celosse, Dr. A. H. G. van Driel, j J. H. Krudop. L. T. G. J. Rieber, Secr-penn. Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijfjarigen cursus. (Rijkssubsidie /'8000; schoolgeld ^GO; enkele lessen van f 6 tot fi5 'sjaars.) G. J. Buys, Directeur, leeraar in wiskunde, werktuigkunde en kosmographie. D. P. Moll, tijdelijk leeraar in natuur- en wiskunde. Dr. J. M. Croockewit, tijdelijk leeraar in natuurlijke historie. Ed. Collins, tijdelijk leeraar in scheikunde. J. C. F. Prikken, leeraar in wiskundehandels- en staatsweten- schappen en schoonschrijven. F. Wesseling, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. C. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal en letterkunde. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal en letterkunde. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde. B. D. Best, leeraar in de Engelsche taal en letterkunde. W. H. Kam, leeraar in rechtlijnig teekenen. R. Cruyff, leeraar in handteekenen. F. Raub, leeraar in gymnastiek. F. W. Ebert, concierge-amanuensis. BURGER-AVONDSCHOOL. (Schoolgeld voor betalende leerlingen /"2 'sjaars.) G. J. Buys, leeraar in meetkunde. G. J. F. Prins, tijdelijk leeraar in reken- en stelkiinde. leeraar in natuurschei- en werktuigkunde.' F. Wesseling, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. C. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal en in schoon schrijven. J. C. P. Prikken, leeraar in staats- en handelswetenschappen. W. H. Kara, leeraar in rechtlijnig teekenen. R. Cruyff, leeraar in handteekenen. F. W. Ebert, concierge-amanuensis.

Adresboeken Amersfoort | 1898 | | pagina 71