90 Dept. VII. Plantsoen van Utreehtsche tot Koppelpoort, kleine Spui en Davidshof. II. Peerlkamp (tijdelijk Hoofd). Dept. VIII. Westsingel, Langestr.., Langegr., w.z.Breedestr., Paternosterstr., Elleboogsteeg, Lievevrouwestr., Zwanenhalssteeg en Krankeledenstr. T. van Daal Az. (HoofdJ. Dept. IX. Langegr., o.z., Zand z.z., Weverssing w.z., Kamp.bin- nenpoort, n.z., Langestr., n z., Krommestr., Achter oude stadhuis, Vijver, Havik, Eind van de wereld, Kerkstr., Appelmarkt, Groen- rnarkt, Peper-, Haver- en Windsteeg, Lavendelstr., Bloemendal- sche binnenpnort en Muurhuizen. I. ter Schuur (Hoofd). Dept. X. Langestr., z.z., Zuidsingel n.z., Scherbierstraat., Mooier- str., Rozemarijnst., Drieringenstr., Kortegracht, Valkestr., Olden- barneveldst., Achter Luth. Kerk, Stovestr., Nieuwestr., Muurhuizen en Kamperbinnenpoort, z.z. J. J. van der Elst (Hoofd). Dept. XI. Zuidsingel van Kl. haag, oostwaarts, kl. St. Jansstr., z.z. Beestenmarkt z.z., Achter de Kamp, z.z. en Plantsoen. B. A. Siddre (Hoofd). Dept. XII. Achter de Kamp, n.z., Beestenmarkt z.z., Groote St. Jansstrn z., Pothstr. z.z., Zogstr. z.z., Oliesteeg en Plantsoen. N. van Veen (Hoofd). Dept. XIII. Zogstr., n.z., Pothstr. n.z., Koningstr. o.z., Pothkamp, Teutstr., n.z., Wolkerstr., w.z. en Plantsoen. G. Prins (Hoofd). Dept. XIV. Wolkerstr., w.z Teutstr., n.z., Achter oude wees- huis, n.z., St. Agathastr., en Plantsoen. J. G. van Eybergen (Hoofd). Dept. XV. Bolderstr, en gedeelte van Bloeraendal. J. Fijting van Walsem (Hoofd). Dept. XVI. Het Zand, n.z., Weverssingel, n.z., Kampstr., w.z. Koningstr., Teutstr., z.z., Breedesteeg. Spieringsteeg, Achter het oude weeshuis, z.z. St. Agathastr., w z., Plantsoen en Groote Spui. H. E. van Sweden (Hoofd). Dept. XVII. Woningen onder Amersfoort, binnen den Utr. weg, z.z., de Beek, Heiligenbergerbeek, Arnh. weg, Beekstr. en Luiaard. Dr. J. M. Groockewit (Hoofd), J. van der Horst. Dept. XVIII. Woningen onder Amersfoort aan den Soesterweg, (Eemzijde). (Hoofd).

Adresboeken Amersfoort | 1898 | | pagina 94