4-2 Intercommunale Telefoondienst. Publieke spreekcel in de waehtkamer van het Post- en Tele- graafkantoor. Voor elk intercommunaal gesprek tussehen 11.40 voorm. en 3.40 nam. 50 cents per 3 minuten; gedurende den overigen tijd (van 7.30 tot 11.40 voorm. en van 3.40 tot 8.30 nam.) 25 cents per 3 minuten. Dringende gesprekken worden dubbel berekend. Voor aansluiting, zonderdat gehoor verkregen wordt, is de halve tariefsprijs verschuldigd. Geabonneerden van een plaatselijk teleoonnet, die wenschen van uit hunne perceelen intercommunale verbindingen te kunnen aanvragen, storten eene waarborgsom van minstens f 10. NED. BELL.-TELEPOONMA ATSCHAPPIJ. Dr. H. F. R. Hubrecht, te Amsterdam, Directeur. W. A. Fortuin, Chef-telefoniste. C. Kraan, Telefoniste. Het Centraalbureau is geopend; op werkdagen 's morgens 8 tot 'savonds 9; op Zon- en erkende feestdagen 'sin. 12l/22 's m. Voor eene kostelooze verbinding met het Centraalbureau zijn door het Gemeentebestuuraangewezen; het Haadhuis (Westsingel, E 03), het Bureau van politie Utrechtschepoortsbrug, El), het Naeht- waehthuis (Langestraat, F 22) en de woning van den Opper- hrandmeester (Utrechtschestraat A 100.) Voor publieke spreekcel te Amersfoort is aangewezen een aan het einde van de Utrechtschestraat nabij het Politiebureau gelegen gebouw, mede voor Centraalbureau bestemd. Voor elk gesprek, in plaatselijk verkeer, met een geabonneeide bedragen de kosten 10 cents en voor een intercommunaal gesprek stadstijd van 12—4 uur 50 cents en overigens 25 cents. Gesprekken tussehen geabonneerden, in pkatselijk verkeer, worden kosteloos gevoerd. Een abonnement voor aansluiting van het Centraalbureau kost f 40 'sjaars. Een drinrjend gesprek wordt dubbel berekend en heeft den voorrang boven de »gewone" gesprekken. Voor intercommunaal Telet'oonverkeer zijn opgenomen de ge- meenten Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Baarn, Bilt, Borne, Bussum, Dordrecht, Ede, Gouda, Groningen, Haarlem, 's-Hage, Hengelo, Hilvei-sum, Jutfaas, Leiden, Maassluis, Nijmegen, Renkum, Roosendaal, Rotterdam, Schiedam, Utrecht, Vlaardingen, Zaan- dam, Zandvoort, Scheveningen, Velp, Veendam, Westervoort en Zwijndrecht.

Adresboeken Amersfoort | 1899 | | pagina 46