50 W eekmarkten Maandag. Amsterdam, Rotterdam, Hoorn, Haarlem b.,'s-Hage, Ede, Franeker, Kampen, Sneek, Nijmegen weekm., Nijkerk op de Veltiwe weekm ook voor rundvee Dinsdag. Deventer b., Culemborg, Zeist, Groningen, Goes, Pur- merend. Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waalwijk, Medemblik, graanm. Woensdag. Amsterdam b., Woerden, ook voor alle soorten Yee, Schoonhoven b., Wijk bij Duurstede, Wageningen, Medemblik, weekm., wanneer ook de stoomboot vandaar op Londen vertrekt, Monnikendam, Enkhuizen ka., Haarlemmermeer b., beginnende den eersten Woensdag in April. Aalsmeer graanm., derden Woensdag van Juli tot en met October. Donderdag. Rhenen, Barneveld, Delft, Assen, Gouda b., Gelder- malsen b. v. s., Naarden boterm., Hoorn ka., Dordrecht korenm., Zutfen, Haarlem. Vrijdag. Amersfoort weekm., ook voor rundvee, schapen en var- kens, Amsterdam, Rotterdam, Deventer, weekm., Groningen, Leeuwarden, Dordrecht, Zwolle, 's-Hage, Schiedam, Breda, Eind hoven, Waalwijk, Purmerend ka., behalve de weken waarin jaarmarkt wordt gehouden. Zaterdag. Utrecht b., Delft k., Leiden, Rotterdam, Zutfen, Dor drecht, 's-Hertogenbosch, Bergen op Zoom, Hoorn en Helmond. Bevolking te Amersfoort (op 1 Jan. 1898). Nederduitsch-Hervormden9271 Roomsch-Katholieken7185 Nederlandsche Israelieten358 Portugeesche1 Evangelische Lutherschen139 Herstelde 26 R. K. van de oud-bisschoppelijke Klerezie196 Gereformeerde Kerken A en i> 370 en 475)845 "Vrije Gereformeerden43 Remonstranten102 Doopsgezinden77 Waalsch-Hervormden49 Engelschen of Presbyteriaanschen1 Anglicaanschen of Episcopalen2 Tot geene der genoemde gezindten behoorende 21 (9027 mann. en 9289 vr.) Totaal 18316

Adresboeken Amersfoort | 1899 | | pagina 54