r i 53 J. C. Leinweber, Gemeente-ontvanger. J. Henry Leinweber, Plaatsvervangend gem.-ontvanger. K. Knauff, Ambtenaar, belast met de gerechtelijke vervolging voor de gem.-belastingen. G. van der Zoo de Jong, J. A. Hoksbergen en J. Kerkhoff, Schat- ters en C. Roodestein, Herschatter der huurw. van drank- lokalen. I. J. Valewink, Havenmeester, belast met de ontvangst van het vuur-, haven- en tongeld. A. Dijkman, gekwali/iceerd Ontvanger van het vuur-, haven- en tongeld aan de Eembrug. H. E. van Sweden, Ontvanger van het sluisgeld. J. D. Struve, Marktmeester. W. Frans, Commissaris van inkwartiering. H. van Manen, Co<cierge van het Raadhuis. N. Vink en H. van Manen, Boden. H. van 't Hof, Aanplakker. A. Pijpers en D. Eller, Omroepers. Ph. A. Willigenburg, Vischafslager. OPENBARE WERKEN. Commissie van bij stand voor de fabricage. G. P. A. Garjeanne, G. J. van Empel, Secretaris. E. L. Visser (Weth.), Voorz. C. T. van Beek, H. J. Groockewit, W. H. Kam, Architect. R. Zijlstra, Directeur der gem.-gasfabriek. P. van den Hooff, Opzichter der gem.-werken. H. E. van Sweden, Opzichter der gem.-landerijen. L. Kames, Opzichter over het lossen buiten de Kleine Koppel. H. van Wessum, Opzichter over de puinplaats aan den Lieve- vrouwe toren. J. Schuld (Nijkerk), gekwali/iceerd Klokkenist. J. van Dorssen, Torenwachter. Commissie van bij stand voor den reinigingsdienst. Mr. F. D. graaf Schimmelpen- ninck (Burg.), Voorz. D. van der Werf, J. B. Jorissen, Directeur. C. T. van Beek, N. Wolfswinkel Ez., H. W. van Esveld, G. J. van Empel, Secretaris.

Adresboeken Amersfoort | 1899 | | pagina 57