He AFDEELING IVe, Ve en Vie BATTERIJ. H. G. J. Swaving, Majoor, Afdeelings-commandant, R. D. D., XXV. H. A. Ruysch Lehman de Lehnsfeld, le Luitenant-adjudant. H. L. G. Mulder van de Graaf, ie Luitenant-kwartiermeester. Dr. J. J. Rinkel, Officier van gezondheid ie klasse. Bestuur der afdeeling. CO J. A. baron van Heeckeren van Molecaten, c2e Luitenant van het le Regiment Huzcrren. tj'J?" Luitenant van het 2e Regiment Huzaren. R.T. G. baron Bent\nck,2e Luitenant van het 3e Regiment Huzaren. P. H. Hekkema, 2e Luitenant der Cavalerie 0. I. Leaer. M. A. G. Goester, id. le REGIMENT VELD-ARTILLERIE. M. E. baron Bentinck, Paardena.rts 2e klasse. P. G. L. baron Quarles de Quarles, KapiteinXXV. J. M. Branls, KapiteinXX. E. G. Boogaert, id. XX. ie Luitenant. Jhr. H. van Beresteyn, id. U. J. N. Doornbos, id., gedetacheerd bij de rijschool). W. van der Koogh, ie Luitenant. M. J. Looyen, id. P. D. van Essen, id., gedetacheerd bij de hooqere krijqs- schoolj. J. C. J. Kempees, 2e Luitenant. H. G. Rambonnet, id. P. A. van Leeuwen, id. Vereeniging van gepensionneerde onderofficieren en minderen. Bestuur der Afdeeling. A. M. Tromp van Hoist, R. N. L., Eere -voorz. J. Busquet, Voorzitter. J. R. Schuuring, B. N. L., Secr.-penn. Afdeeling van den bond van oud-onderoffleieren, met daaraan verbonden schietvereeniging »Wilhelmina." Beschermheer Mr. F. D. graaf Schimmelpenninck. J. Busquet, Eere-voorz. H. Dumoulin, Voorz. D. Hartering, Comm. A. Hassing, Onder-voorz. G. Riphagen, H. S. Valkenburg, Seer. P. Giessen, G. J. W. Steenhoff, Penn.

Adresboeken Amersfoort | 1899 | | pagina 64