91 Dept. II. Arnliemscliestr., achter Meisjesschool en Groote haag noordzijde. W. A. van den Bovenkamp Hoofdj Dept. III. Groote liaag, z.z. J. Busquet (Hoofdj. Dept. IV. Kleine haag, Slot van drie, Vinkebuurt, Blommers- hofje en Zuidsingel van Kleine haag tot Varkensmarkt. G. C. Hoogewerlf (Hoofdj, C. van der Ven. Dept. V. Arnhemschestr. n.z., Varkensmarkt w.z., Hellingstr. w.z., Utr.-, St. Joris- en Molenstr. en plantsoen. Ds. I. Hooykaas HoofdjF. Wesseling, Dr. II. J. Reynders. Dept. VI. Westsingel, Varkensmarkt n.z., Hellingstr. o.z. J. W. van Achterbergh Jr. (Hoofdj. Dept. VII. Plantsoen van Utrechtsche- tot Koppelpoort, kleine Spui en Davidshof. H. Peerlkamp tijdelijk Hoofdj. Dept. VIII. Westsingel, Langestr., Langegr. w.z., Brcedestr., Paternosterstr., Elleboogsteeg, Lievevrouwestr., Zwanenhalssteeg en Krankeledenstr. T. van Daal Az. (Hoofdj. Dept. IX. Langegr. o.z., Zand z.z., Weverssing. w.z., Kamp.bin- nenpoort n.z., Langestr. n.z., Krommestr., Achter oude stadhuis, Vij'ver, Havik, Eind van de wereld, Kerkstr., Appelmarkt, Groen- markt, Peper-, Haver- en Windsteeg, Lavendelstr., Bloemendal- sche binnenpoort en Muurhuizen. I. Ter Schnur (Hoofdj. Dept. X. Langestr. z.z., Zuidsingel n.z., Seherbierstr.. Mooier- str., Rozemarijnst., Drieringenslr., Kortegracht, Valkestr., Olden- barneveldst., Achter Luth. Kerk, Stoovestr., Nieuwestr., Muurhuizen en Kamperbinnenpoort z.z. J. J. van der Elst Hoofdj Dept. XI. Zuidsingel van Kl. haag oostwaarts, kl. St. Jansstr. z.z., Beestenmarkt z.z., Achter de Kamp z.z. en Plantsoen. B. A. Siddre (Hoofdj. Dept. XII. Achter de Kamp n.z., Beestenmarkt z.z., Groote St. Jansstr. n.z., Pothstr. z.z., Zogstr. z.z., Oliosteeg en Plantsoen. N. van Veen (Hoofd). Dept. XIII. Zogstr. n.z., Pothstr. n.z., Koningstr. o.z., Pothkamp, Teutstr. n.z., Wolkerstr. w z. en Plantsoen. G. Prins (Hoofd). Dept. XIV. Wolkerstr. w.z., Teutstr. n.z., Achter oude wees- huis n.z., St. Agathastr. en Plantsoen. J. G. van Eybergen (Hoofd).

Adresboeken Amersfoort | 1899 | | pagina 95