Directrices. 94 Algem Ned. Vrouwenvereeniging „Tesselschade." Beschermvr. H. M. de Koningin-moeder. Bestuur der afdeeling. Jkvr. A. II. Pauw van Wieldrecht, echtg. van Mr. F. D. graaf Schirnmelpenninck, Voorzitster S. C. C. Evers echtg. van Jhr. Mr. A. M. C. Sandberg, Penn. J. B. A. Suringar, wed. A. J. van Mansvelt, Seer. O. W. Cochins, Directrice van het bemiddelings-bureau. Vereeniging van de „H. Catharina van Senen." J. C. Liingen, Pres. j M. A. Tolboorn. A. M. Sanders, Afdeeling van het Oud-Katholiek Ondersteuningsfond3. Prof. J. II. Berends, Voorz. J. Iverkhoff, Seer. Th. G. de Jager, Penn. Vereeniging „De Blijmaar in Woord en Werk," als rechtspers. erkend bij kon. besl. 5 Aug. 1887. Mr. F. D. graaf Schimmelpen- j Mr. P. J. F. van Voorst Vader, ninck, Voorz. G. G. Hoogewerff, Secr.-penn. Ds. H. Pierson (Zetten). P. J. llooft van Graafland (Amsterdam). Dr. H. H. Meulenbelt (Baarn). Prof. Dr. J. J. P. Valeton, Eerelid. J. Artier, Concierge. Deze vereeniging heeft ten doel op verschillende wijzen het geestelijk en stoflelijk welzijn des volks te bevorderen, inzonder- heid door werkzaamheden van Christelijk-philantropischen aard, in het gebouw Volksheil, Muurhuizen, Wijk F, No. 533. Dames-comite der Wilhelmina-naaischooi ivoor behoeftige meisjes). 0. W. Cochius, Jkvr. C. M. Sandberg, Jkvr. A. II. Pauw van Wieldrecht, echtg. van Mr. F. D. graaf Schirnmelpenninck, M. D. E. Graswinckel, L. M. Rasch, B. Rubers, A. J. Krudop, G. W. J. Hubers, F. W. Krudop.

Adresboeken Amersfoort | 1899 | | pagina 98