Bestuur der afdeeling. 95 Vereeniging .Dorcas." als rechtspers. erkend bij kon. besluit 12 Juli 1873, No. 55. G. Siddrb, I D. A. Siddrc. J, G. Bierman, M. H. de Vos, echtg. van I. Hoogstraten. S. B. M. E. Wesseling. Algem. Ned. Vrouwenvereeniging „Arbeid adelt.-' Onder beseherming van H. M. de Koningin. H. H. Schiissler, echtg. van J. J. Kleber, Correspondente. Algem. Ned. Vrouwenvereeniging „Tesse!schade." Beschermvr. H. M. de Koningin-moeder. Jkvr. A. H. Panw van Wieldreeht, echtg. van Mr. F. D. graaf Schimmelpenninck, Voorzitster. S. C. C. Evers, echtg. van Jhr. Mr. A. M. C. Sandberg, Penn. J. B. A. Suringar, wed. A. J. van Mansvelt, Seer. 0. W. Cochius, Directrice van het bemiddelings-bureau. Vereeniging van de „H. Catharina van Senen." Directrices. M. A. Tolboom, J. M. G. Liiken, echtg. van Jos. P. H. Ha mere. Afdeeling van het Oud-Katholiek Ondersteuningsfonds. Prof. J. H. Berends, Voorz. I J. Kerkhoff, Seer. Th. G. de Jager, Penn. Vereeniging „De Blijmaar in Woord en Werk," als rechtspers. erkend bij kon. besl. 5 Aug. 1887. Mr. F. D. graaf Schimmelpen- Mr. P. J. F. van Voorst Vader, ninck, Voorz. G. C. Hoogewerff, Secr.-penn. Ds. H. Pierson (Zetten). P.J. Hooft van Graafland (Amsterdam Dr. H. H. Meulenbelt (Baarn). Prof. Dr. J. J. P. Valeton, Eerelid. D. van Drie, Concierge. Deze vereeniging heeft ten doel op verschillende wijzen het geestelijk en stoffelijk welzijn des volks te bevorderen, inzon- derheid door werkzaamheden van Christelijk-philantropischen aard, in het gebouw Volksheil, Muurhuizen, No. 113. J. C. Liingen, Pres. A. M. Sanders,

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 101