T Dames-vereeniging. --s-- Afdeeling van de Maatschappij tot nut der Israelieten in Nederland. E. L. Visser, Pres. D. Heymans van der Douwer, A. Visser. Penn. I Seer. H. L. Klein, Bode. Het hoofddoel is bevordering van goede zeden, deugd en beschaving. Genootschap ,,Bikoer Golim." H. van Gelder, Pres. I J. Schulman, Seer. J. van Vollenhoven, Penn. H. L. Klein, Bode. Dit genootsehap voorziet in de verpleging van behoeftige zieken en verschaft hun de noodige voeding. A. Visser, echtg. van Ph. Meijers, Pres. L. Oppenheim, echtg. van D. M. van Gelder, Penn. W. Frohwein, echtg. van J. Schulman. P. Cohen, echtg. van P. E. Rintel. S. Stodel, echtg. van I. Gosschalk. H. L. Klein, Bode. Deze vereeniging voorziet in eenige behoeften van armen. .Jacob van Gelder's stichting." A. Hersehel Bz., R. J. C. P., Pres. E. L. Visser, Vice-pres. I. J. Cohen, Seer. Ph. Meijers, J. Schulman, H. Hersehel (Amsterdam). H. L. Klein, Bode. Personen boven 70 jaren en hulpbehoevenden boven 65-ja- rigen leeftijd worden voor rekening van deze stichting ver- pleegd. Centraal Israelietisch weeshuis te Utrecht. A. Visser, Correspondent. Afdeeling Amersfoort en Omstreken van de „Alliance Israelite Universelle." E. L. Visser, Pres. I D. Heymans van der Douwer, J. van Vollenhoven, Penn. I Seer. H. L. Klein, Bode. Sub-commissie der maatschappij van weldadigheid. Mr. F. D. graaf Schimtnelpen- ninck, Pres. M. L. Celosse, Seer. Jhr. Mr. A. M. C. Sandberg, Penn. Dr. A. H. C. van Diiel, E.L.H.van Lanschot Hubrecht. '.■■■v.

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 104