Albrecht, J N T, gep. mil., Kampstraat 52. Almeloo, C van, kantoorbediende, Soesterweg 43. Alphen, C van, in suikerwerken, koek en banket, Var- kensmarkt 48. Altena, mej. M M P van, part., Beekesteinschelaan 11. Amerongen, W H van, agent v. politie, Hellestraat 110. Amerongen, geb. Yerbeek, mej. wed. G. van, part., Utrecht- scheweg 17. Ampers, P J, sergeant inf., Kazernestraat 19. Anema, P, wegwerker, Utrechtscheweg 62. Annegarn, A M M, in sigaren, Langestraat 98. Antusch, Dr. A C, Leeraar H B S en Gymnasium, Korte Bergstraat 14. Apeldoorn, A, Emer. Pred. Ger. Gem., Arnh. weg 4a. Apeldoorn, JLz. J, part., Muurhuizen 25. Appelen, N van, groentenkoopman, Soesterweg 87. Arbon, W, fruithandelaar, Bisschopsweg 19. Arends, J, tapper, Arnh. str. 20. Arlar, gezs. M C en E, naaisters, Hof 32. Arlar, W, part., Krommestraat 8a. Aronson, D S, in beddenartikelen, Langestraat 45. Aronson, H M, in antiquiteiten, Lieve Vrouwenstraat 4. Aronson, M, koopman, Langestraat 45. Aronson, S, handelsreiziger, Lieve Vrouwenstraat 4. Aronson, S D, manuf. en beddenart., Muurhuizen 125. Aronson, mej. S, Langestraat 45. Aronson, mej. S S, Lieve Vrouwenstraat 4. Artier, J, gep. mil., vader van het oude mannen- en vrouwenhuis Ned. Herv. Gemeente, Muurhuizen 1. Arts, H, letterzetter, Arnh. weg 31. As, E J T van, spoorwegambt., Utrechtschestraat 21a. As, T J van, kameraar van 't Eemcollege, bouwkundig opzichter, Bergstraat 15. Asch van Wijck, Jhr. mr. TAJ van, Burgemeester, Lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal, Lan gestraat 133. Azijnman, H, in koloniale waren, Bloemendalschebin- nenpoort 1. 2

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 144