7 Beurden, J W van, r.-c. kapelaan, Langegracht 4 Beyer, G, timmerman, Soesterweg 113 Beyer, J, t.reinsmid, Soesterweg 119 Beyerman, J J, luit. inf., Stationsweg 1 Bia, A P L, spoor-ambtenaar, Langestraat 62 Bianchi, T J PI (firma J G Thies) in manufacturen en Beddenartikelen, Zevenhuizen 7 Bierling, K, huisbewaarder, Utr. straat 1 Bierman, mej. J G en G, part., Muurhuizen 93 Biezenbos, G van den, vrachtrijder op Utrecht, adres E van den Hoek, Koestraat 11 Biezebos, H van den, besteller, Kl. Nachtegaalsteeg 35 Biezebos, L van den, in lcol. waren, Monnikenpad 23 Biezebos, L van den, letterzetter, buiten Bloemendal 19 Bijtelaar, E S, timmerman, Lievevrouwestr. 16 Bikkers, G, stafmuzikant, Kortegracht 13 Bilderbeek, H, broodbakker, Langestraat 13 Bilders, A J, concierge gymn. bediende, Westsingel 10 Binnendijk, P van, melkslijter, Hellingstraat 13 Binsbergen, H, timmerman, Heiiigenbergerweg 24 Bixerman, J, machinist, buiten Kleine Koppel 24 Blanke, G J, ladingmeester, Puntenburgerlaan 7 Blaricum, C A van, notaris, Zuidsingel 49 Blathner, R, gep. mil., Soesterweg 123 Bleekrode, Mevr. "Wed. S A, part. Breedestraat 52 Bleumers geb. van Wijland, mej. wed., part., Kortegr. 20 Bliekendal, A, spoorwegbeambte, buiten Kl. Koppel 16 Blink, T van den, onderwijzer, Kampstraat 13 Bloemendal, B J, directeur der olieslagerij van de firma Verloop Co., buiten Kleine Koppel 13 Bloemink, G. schilder en behanger, Kamperbinnenpoort 1 Blok, A E, verzeker.-agent, in rijwielen, Krommestr. 29 Blok, E E, (firma wed. J Blok Zn), kachel en grof- smid, Kampstraat 65 Blok, G, kachel- en grofsmid, achter't Oude stadhuis 5 Blok, mej, H J, modiste, Kampstraat 65 Blok, geb. van Ommen, mej wed J (firma Wed J Blok Zn), kachel- en grofsmederij, Kampstraat 65

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 149