11 Bosch, J N van den, in galanterien, Langestraat 17 Bosch geb. Ebert, mej. wed. M van den, in galanterien, Langestraat 17 Bosch Kemper, jkvr. C de, part., Soesterweg 5 Bosboom, J, gep. mil., Kleine St. Jansstraat 4 Bosboom, J, timmerman. Scherbierstraat 5 Boshart, W G H, serg. inf.. Utrechtscheweg 49 Boshuizen, G, metselaar, winkelier in kol. waren, Bis- schopsweg J 01 Boshuizen, G, koffiestroopbrander; in kruidenieiswaien, Kampstraat 45 Boshuizen, J W, timmerman, Breedestraat 24 Boshuizen, P, broodbakker, Leusderweg 106 Boshuizen, P J, koffiestroopfabrikant, Havik i Boshuizen, J M, part,, Havik 7 Boshuizen, W, metselaar, achter Luiaard 26 Boshuizen, mej. gez., modisten, Havik 7 Bosselaar, H G, (firma W A Uylenbroek), in tabak en sigaren, gedistilleerd, Bloemendal 2 Bosselaar, J E, schilder, in brandstoffen en kruidemers- waren, Arnhemschestraat 21 Bosselaar geb. Uylenbroek, mej. wed. P J, part., Nieuwe- straat 22 Bot geb. Slaap, mej. wed. W F G L, naaist.er, Wevers- singel 30 Bottenburg, A, kachel- en grofsmid, Zwanenhalssteeg 4 Bottenburg, A van, in hout- en borstelwerk, Langestr. 19 Bottenburg, mej. C C van, part., Havik 32 Bottenburg, J van, part., Hellestraat 20 Botti, E, (firma Botti de Reuver) in modeartikelen, Nieuwstraat 25 Botti, mej. M C, part., Nieuwestraat 11 Bouhuys, B G, meubelmaker, 2e Wolfertdwarsstr. 13 Boukamp, M, mil. schrijver, concierge „Loge Jacob van Campen", Van Persijnstraat 1 Boukamp, P, part., Westsingel 27 Bouman, G J, serg. inf., kazerne 1 Bouman, Ds. M J, part., Wilhelminastraat 7

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 153