Bouw, W, landbouwer, Lageweg 18 Bouwman, J, barbier, buiteii de Kamppoort 35 Bouwmeester, E, in brandstoffen, Breedestraat 91 Bovenkamp W A van den, apotheker, Utrechtschestr. 10 Braams, H r D, rnajoor cav. chef Bij- en Hoefsmidschool Arnhemschestraat u Biakel, M van, in kruidenierswaran, Krommestraat 7 Brandsen, Th., part., Havik 33 Brandsen, Th. H G, in tabak en sigaren, gedistilleerd. tabakskerver, Langestraat 12 Biand, H W M, Ambtenaar H IJ S, Zuidsingel 13a Brandt geb v. d. Moolen, Mevr. wed. H W, part., Bergstr. 4 rsiants, J J, in sigaren en wijnen, Krommestraat 12 Brants, J M, kapt. art., Langestraat 89 Brasem, A C, machinist H IJ S, Utr. weg 47 Braun, K F, Logementhouder, Kampstraat 72 Brederode, C L, adj.-onderoff., inf. Kazerne 3 Bree, E de, spekslager, Kampstraat 23 Bree, F de, landbouwer, Achter de Luiaard 29 Bree, F de, timmerman, Achter de Luiaard 16 Bree, G G H de, ambtenaar H IJ S, Arnhemscheweg 58 Breemer, J T, in manuf., timmerm., Utrechtschestr. 42 Bremer, D J, koster, Muurhuizen 47 Brender a Brandis, L, majoor inf., Utr. weg 11 Breuer, C J, part., Zuidsingel 75 Biiet, P C H, landhieter, Utrechtscheweg 46 Brink, L, jachtopziener, Amersfoortsche berg 60 Brink, L H ten, organist r.-c. gemeente, Zand 27 Brink, mej. W en C ten, part.. Zand 27 Brink, A van den, metselaar, Heerenstraat 3 Bunk, A van den, tuinman, Soesterweg 57 Brink, D van den, besteller, Hellingstraat 68 Brink, G van den, agent van politie, Bisschopsweg 75 Brink, G van den, portier Centraal spoor, Oude Vlasak- kerweg 24 Biink, H J van den, koffiehuishouder en bierbottelaar Kleine Haag 30 Brink, H W van den, meubelmaker, Burgerbuurt 22

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 154