13 Brink, B J E ten, commies posterijen, Langestraat 21 Brinks, K, agent van politie, Wolversteeg 14 Brits, J, agent van politie, St. Andriesstraat 38 Brizee, E, broodbakker, Hof 30 Brizee, mej. J C part., Peperstraat 2 Brizee, mej'. W, in gist, Krommestraat 19 Broedelet, B. rustend geneesheer, HoOglandsehe weg 4 Broedelet, mej. J 0 en H C, part- Lavendelstraat 7 Broek. C van den, hospitaalbed-, Kampstraat 62 Broekhuiizen, J, behanger, St- Andriesstraat 9 Broekhuijzen, J, tapper, Bloemendal 61 Broers, N, partArnhemschestraat I4a Brodie, mej. J M, verpleegster in het gasthuis „Aldegomle" Arnhemscheweg 57 Broggaar, J W F, opperw. veldart. Rniterstraat 9 Brom, B, koper- en blikslager, Langestraat 27 Brom, B, baardscheerder, Kleine Spui 10 Brom, mej. E G, part., Weverssingel 42 Brom, J H, koper- en blikslager, Langestraat 27 Brom, P T, part,, Weverssingel 42 Bronsdijk, J A, in manufacturen, Langestraat 56 Bronswijk, H M, koetsier, Hellestraat 16 Brouwer, J, mil geweermaker, Kazerne inf. 4 Brouwer, M W B, Spoorambtenaar, Lavendelstraat 10 Brouwer, S, tapijtwever, Muurhuizen 85 Brouwer, W, kachel- en grofsmid, Arnhem'schestr. 16 Brug, J van de, houtkooper, Kruiskamp 9 Brug, geb. van Westerlaak, mej. wed. W van de, land- bouwster, St. Agathastraat 21 Bruine, mej. A M de, part., Langestraat 16 Bruins, C, sergt. inf„ Kazernestraat 7 Brummelen, A H van, landbouwer, Soesterweg 116 Bruning, L N, organist, Beekesteinschelaan 9 Bruns, W F H, in gemaakte onderkleedingstukken en manufacturen, Langestraat 86 Bruyn, geb. Schoormans, mevr. wed- C A de, part-, Arnh. weg 9 Bruyn, F H de, serg.-majoor inf. Kazernestraat 1

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 155