c 14 Bruyn, G F G de, leeraar gymnasium, Bergstraat 20 Bruyn, H G J de, vleeschhouwer, Kleine St. Jansstr. 1 Bruyn, mej. J M de, onderwijzeres, Langestraat 126 Bruyn, mej. M J de, modiste, Nieuwestraat 14 Biujm, P J de, chef de bureau goederenvervoer Cen- traalsp., Havik 22 Bruyn, gez. de, vleeschhouwersaffaire, Zuidsingel 68 Buig, R van den, Piano- en Orgelhandel, Arnhemsche- straat 8 Burg, Mej. wed. W van de, part., Utrechtschestraat 16 Burg, geb. Bakker, mej. wed. G. van den, part., Lange- gracht 26 Burgers, geb. Roland Hoist, mevr. wed. P part Sin^el- Zand 39 Burgman, M boekbinder, achter de H B S 7 Burgt, geb. de Bruyn, mej wed. G van de, landb., Arn- hemscheweg 130 Busquet, A J A, luit. inf. ArnhemsCheweg 27 Busquet, J, ambtenaar ter secretarie, verzekeringsagent buiten de Arnhemschepoort 27 Busquet, J A A, spoorwegambtenaar, buiten de Arn'n poort 27 Bustin, mej. A M J, modiste, Varkensmarkt 5 Butje, F W, winkelbediende, Mooierstraat 3 Butzelaar, P J, slagersknecht, Zogstraat 10 Buuren, C H van, broodbakker, in kruidenierswaren, Bergstraat 2 Buuren, D van, mil. schrijver, Heiligenbergerweg 14 Buuren, P A van, inajoor inf., Bergstraat 33 Buys, A, gep- mil. Arnhemschestraat 2 Buys, G J, directeur H B S, Muurhuizen 15 Buys, H, tapper, in kruid'eniersw., Arnhemschestr. 2 Buyskens, G, gep. mil. Soesterweg 133 Buytenhuys, E H, onderwijzer, Havik 17 Caarls, S P, in schoenen, laarzen, Langestraat 05 Callenbach, Mevr. wed. C H, part., Kampstraat 32

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 156