15 Calveen, mej. C van, r.-c. Liefdehuis, Muurhuizen 107 Carabain, P'j, gep. rijksambt., Bisschopsweg !4 Carbaat, C, schoenmaker, buiten Kleine Koppel 8 Cardinaal, H A, serg. Inf., Leusderweg 68 Cardon, mej. L, gouvernante, buiten Groote koppel 3 Castein', G,'serg.-maj. inf., Kazernestraat 12 Celosse, M L, procureur, wethouder, Havik 15 Charle, B, kapt. inf, Bergstraat 13 Christ, K, spoorweg-beambte, Hellestraat 104 C irk el, W, vrachtrijder, Koestraat 13 Claes, W, gep. mil., in visch, Arnhemschestraat 10 Clemens, A W, huis- en decoratieschilder, Leusderweg 31 Cleeff, linna A II van, Boek-, Kantoor- en llaiulelsdrukkerij, uitgave der (Oude) Aniersf. Courant, Korte Gracht 1) Cocliius, mej. 0 W part., Langestraat 54 Cock Blomh'off, mr. J, part., Soesterweg 292 Coenen, geb. Putman, mej. wed. G, tapster, in brand- stoffen, Krankeledenstraat 37 Coenen, W N, leeraar H B S, Gymn., Bergstraat 27 Cohen, H, kantoorbediende, Drieringenstraat 10 Cohen, I J, in brandstoffen, Muurhuizen 24 Cohen, J, kantoorbediende, Langestraat 46 Cohen, J H. sigarenmaker, Drieringenstraat 10 Cohen, M, uitdrager, Scherbierstraat 7 Cohen, M H, brood- en koekbakker, Krommestraat 22 Cohen,' S J, in ijzerwaren en loterijbriefjes, Bloemendal 37 Conijn, L de, in goud en zilver, goudsmid, Bloemendal- sc'he binnenpoort 9 Coops, wed. A, schoenmaker, in schoenwerk, Kromme- straat 20 Cornelisse, J B, schoenmaker, Westsingel 37 Cornelisse, mej. H P, naaister, Zand 6 Cornelisse. geb. Corton, mej. wed. J B, part., Zand b Cramer T A, opzichter-machinist, Puntenburgerlaan a Crap Hellingman. D, Ambt Posterijen, Soesterweg 20 Croockewit Jr., mr. H, oud-kantonrechter, Utrechtsche- weg 4

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 157