18 Diederichs, geb. Hoogland, mej. wed. M, in garen en band, Utrechtschestraat 41 Dieges, G, sigarenfabr., in tabak en sigaren, Kromme- straat 52 Diesbergen, F M, kapper, Utrechtschestraat 32 Dieterink, B, part., Oude Vlasakkerweg 26 Dieters, H, timmerman, Hellingstraat 27 Dietiker, F J, verzekeringsagent, Hellingstraat 102 Dietiker, geb. Gerrebout, rnej. wed., tapster, Hellestr. 102 Diggele, J van, bloemkweeker, Wolfersteeg 2 Dittlinger, R E, luit. huzaren, Wilhelminastraat 15 Dijk, A van, timmerman, Pothstraat 18 Dijk, J van, in laarzen en schoenwerk, Kamperb.poort 9 Dijk, N A van, zadelmaker art., Gr. Nachtegaalsteeg 4 Dijk, J N van, conducteur H IJ S, Bloemendal 73 Dijk, R van, steenhouwer, Arnhemscheweg 4 Dijkema, K, wachtmeester veld-art., Ruiterstraat 19 Dijkgraaf, L., papierhandelaar. Breedestraat 35 Dijkgraaf, W C, horlogemaker, in uurwerken, Varkens- markt 2 Dijkgraaf, W P, part., Soesierweg 8 Dijkhuis, A, tapper, St. Andriesstraat 29 Dijkhuis, H, volontair boekhandel, Krommestraat 12a Dijkhuizen, A W van, spoorwegambtenaar, Arnh.weg 52 Dijkhuizen, G van, melkslijter, in groenten, Kromme straat 47 Dijkhuizen, J, timmerman, in meubelen, Kampstraat 21 Dijkman, R, gasfitter, horlogeherst., Lieve Yrouwestr. 27 Dijkstra, P, in sigaren, Soesterweg 8 Dijs, D, tapper, Appelmarkt 8 Dil, K F, luit. infanterie, Soesterweg 14 Dirksen, G, koffiehuishouder, Krommestraat 1 Diters geb. Renes, mej. wed. J, in kruidenierswaren, Valkestraat 5 Dolder geb. Diters, mej. wed. J van den, baker, Flier- beekstraat 6 Dolderen, C van, agent van politie, Zuidsingel 5 Dommelen, L van, onderwijzer, Tolstraat 6

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 160