21 Eck, C J D van, landmeter van 't kadaster, lid van den gemeenteraad, Singel-Zand 9 Eck, G T van, leerlooier, Zuidsingel 72 Eck, geb. Weijers, mevr. wed. H van, part., Singel-Zand 9 Eck, G C van, rijwielhandelaar en reparateur, Leusder- weg 18 Ede, G van, in velocipedes, naaimachines enz., Lange- straat 129 iEe, geb. Willemsen, mej. wed. H van, strijkster, Muur- huizen 83 Ee, H van, bakker, Kampstraat 50 Eeden, A van, zadelmaker, Arnhemschestraat 6 Eeden, G van, zadelmaker, Arnhemschestraat 6 Eeden, H van, schilder, Hellestraat 99 Eeden, J van, schilder, Bloemendaal 28 Eeden, geb. Kamperman, mej. G van, gemeente-vroed- vrouw, Arnhemschestraat 0 Eefsink, geb. Schmidt, mevr. wed., part., Bergstraat 11 Eerenst, H W, conductenr H IJ S, Westsingel 21 Egberink, A, part., Muurhuizen 81 Egberink, mej. J, naaister, Muurhuizen 81 Egdom, A van, tapper, Scherbierstraat 6 Egdom, J van, gep. mil., Scherbierstraat 6 Eind, B van 't, in koloniale waren, Soesterweg 28 El, A van, opperw. veld-art., Arnhemscheweg 56 Elbersen, A, landb., Hooglanderweg 1 Eldert, J van, in kruidenierswaren, Hellingstraat 89 Eldert, J van, koperslager, Lieve Vrouwe Kerkhof 3 Eller, D, kleermaker. omroeper, Yalkestraat 20 Eller, T, besteller H IJ S, Bisschopsweg 3 Ivlst, van, ((irinn Herns Co.), Zeepi'abrikanf, Westsingel 36, kantoor Van Persijnstraat 10 Elst, H van, brievenbesteller, Puntenburgerlaan 3 Elst, J J van der, part., Bergstraat 17 Elten, E van, landbouwer, Hoogenweg 37 Elzenaar, B, metselaar, Bisschopsweg 95 Elzenaar, E, bediende Gasthuis „Aldegonde" Arnhem scheweg 106

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 163