Gastel, H van, machinist, Soesterweg 29 Geel, A, kapitein pi. adj., Beekesteinschelaan 9 Geest, J G van der, timmerman, aannemer, Langegr. 27 Geest, P van der, vischliandelaar, Hof 13 Geld, J van der, kleermaker, Krommestraat 41 Gelder, A van (firma Gebr. van Gelder) hofleverancier, vleeschhouwer, Langestraat 55 Geldei, B van, (firma Gebr. van Gelder) hofleverancier, vleeschhouwer, Langestraat 105 Gelder, C van, serg. infanterie, Kazernestraat 7 Gelder, D M van, koopman, Stationsweg 14 Gelder, G van, schoenm.in schoenw., Zuidsingel 74 Gelder, geb. Goudvis, mej. G E van, in modes, Lange straat 105 Gelder, H van (firma M van Gelder Zn.) in manufact. Langestraat 48 Gelder, H van, onderwijzer, Stationsweg 9 Gelder, geb. Kreijenbroek, mej. wed. J D van, brood- bakkersaffaire, Zuidsingel 63 Gelder, P van, koopman, Heiligenbergerweg 11 Gelder, mej. R van, part., Arnhemschestraat 7 Gelder, geb. Neijseb mevr. wed. T C van, part., Breede- straat 70 Gelderman, 0 H G, luit. infanterie, Langestraat 76 Gellicum, J A van, luit. Huzaren, Kampstraat 6 Oemen, A, conducteur H IJ S, Oude Ylasakkerweg 14 Gemert, N G van, luit. infanterie, Westsingel 49 Gemert, W van, mil., Kazernestraat 6 Genis, E H C, spoorwegambtenaar, Zuidsingel 12 Gerritsefc D (firma H Gerritsen), grossier in granen, hooi en stroo, lid van den gemeenteraad, Soesterweg 9 Gerritsen, H J, stucadoor, Kampstraat 27 Gerritsen, geb. Bunschoten, mej. wed. R, brooddepot, Soesterweg 103 Geurtsen, J, opzichter, Koningstraat 78 Geus, mej. H de, part., Arnhemscheweg 7 Geuzebroek, mej. L, huishoudster, Soesterweg 3 Geijl, Ch., landmeter, Bergstraat 23

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 167