28 Haan H de, commies Rijksbel. Nicasiusstraat 2 Haan Hz., J C de,huis- en rijtuigschilder, Kampstraat 2 Haan Hugenholtz, H de, iuit. inf., Soesterweg 8 Haanschoten, J P, postambtenaar, Bergstraat 13 Haai Romeney, H J ter, pred. herv. gemeente, Arn- hemscheweg 26 Haaren, J A van, part., Langestraat 95 Haarsma, A, treinsmid H IJ S, Soesterweg 51 Haas, M I de, handeisagent, Havik 23 Haas, R de, banket- en pa.steibakker, Langestraat 87 Haeisolte van Zuthem, R Gr A Z baron van, luit. inf Bergstraat 22 Haga, mej. P, part., Langegracht 13 Hagedoorn, J C Roiandus, arts, Langestraat 121 Hagedoorn, J D Roiandus, gep. Kolonel, Bergstraat 10 Hageman, W J H, sluiswachter, concierge van Flehite Breedestr. 68 Hagen,^J W van, gep. mil., Leusderweg Ham, E M van den, klompenmaker, Soesterw. 190 Ham, E ten, barbier, Krommestraat 23 Ham van Heijst, H P van de, Luit. inf., Beukenlaantje 1 Hamei, J W, varkenskooper, Arnhemscheweg 8 Hamers A A (firma Hamers Van Beek), tapijtfabriek, lid van den geineenteraad, Singel-Zand 7 Hamers, D P, (firma Hamers Van Beek), tapijtfabriek, lid van de prov. staten, Nieuwstraat 4 Hamers, J A, (firma gebr. Hamers), in manufacturen en tapijten, Langestraat 93 Hamers, P J, (firma gebr. Hamers), in manufacturen en tappten, Nieuwstraat 11 Hamers, P J H, boekhandelaar, Langestraat 39 Hamerslag, W, part., Utrechtschestraat 5 Hamersveld, P H van, schoenm., buiten Kl. Koppel 8 Hameisveld, H van, landb., Heiligenbergerweg 66 Hamersveld, J van, tapper, bierhandelaar, Utrechtsche straat 6 Hammer, W, gep. mil., Kl. Spui 28 Hamming, S, vrachtschipper, Kampstraat 75

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 170