29 Hamwijk, P J J, Ketelmaker, Breedestraat 40 Hanlo, mej. I M T, kostschoolhouderesse, Zuids. 44. Hanrath, mej. M C, part., Stationsweg 3 Hardenbroek van Ammerstol, G J baron van, Water- graaf Eemcollege, Heiligenbergerweg 31 Hardenbroek van Lockhorst, R A baron van, Luit. Huz. Arnhemscheweg 15 Harpen, J van, Aannemer, Utr. straatweg 67 Hart, J van der, Onderwijzer, Havik 17 Hartel, Gez., modisten, Kortegracht 15 Hartering, D, binnenvader St. Pieters- en Bloklandsgast- huis, Westsingel 5 Harthoorn, J W, sergt. maj. tit. inf., Kazerne 2 Harting, Mevr. wed. D, part., Nieuwstraat 20 Hartman, J C, part.. Weverssingel 28 Hartman, Th. J, tapper, Groenmarkt 5 Hartog, H C den, onderwijzer, Heiligenbergerweg 70 Hartogh Heijs van Zouteveen H F, tuinbouwkundig architect, Langegracht 29 Hartogsveld, S, timmerman, Hellingstraat 108 Hartogsveld, S, bakker, Wolfertstr. 12 Hartskamp, G W, Agent van pol., Havik 2 Haselen, H van, (firma Van Haselen en Boom), graan- handelaar, St. Andriesstra'at 2 Haselen, H P van, klerk, verzekeringsagent, Arnhem scheweg 7 Haselen, J van, kuiper, Bloemendal 38 Haselen, P H van, makelaar, verzekeringsagent, Korte Beekstraat 2 Haselen, geb. van den Burg, mej. wed. W. van, in kruidenierswaren, Arnhemschestraat 10 Hassing, A, pettenmaker, Leusderweg 26 Hattink, B, sergt. inf., Zuidsingel 20 Haverkamp, mej. G, melkslijster, Hellestraat 22 Haverkamp, T, landbouwer, Oude Soesterweg 10 Haverkamp, W, melkslijter, Hellestraat 22 Havighorst, H, part., Arnhemschestraat 14 Havinga, Smid, Tolstraat 3

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 171