31 Hendriks, geb. Everts, mevr. wed. A J, part., Zuidsingel 7 Hendriks, rnej. wed. A M, in manufacturen, Langestr. 37 Hendriks, D, sergt. inf., Kazernestraat 8 Hendriks, F W, sergt.-majoor inf., Kazernestraat 6 Hendriks, G, kleermaker, Krommestraat 57 Hendriks, H P T, stafmuzikant, muziekonderwijzer, Beekstraat 4 Hendrikx, H M, Yijverstraat 12 Hendriks, J, tuinman, Arnhemscheweg 62 Hendriks, W, stafmuzik., muziekonderwijzer, Utrecht- scheweg 43 Hendriksen, W, timmerman, Soesterweg 122 Henny, J P, part., Langestraat 7 Hensbergen, H van, in brandstoffen en klompen, Kamp- strait 57 Hensbergen, mej. H E en E van, part., Langegr. 11 Hensbergen, H J van, horlogemaker, in uurweiken, Utrechtschestraat 40 Heppener, J J, serg.-majoor inf., Kazernestraat u Herschel Bz., A, tabakshandelaar, Soesterweg 7 Her'schel. mej. H E, part., Soesterweg 7 Hertog, P, Schoenmaker, Muurhuizen 90 Hertogh, P M den, opzicht. machin., Stationspl. Heulen, S van, mr. zadelmaker, le regt. Huzaren, Utrechtscheweg j Heunks, A J, kleermaker, Koningstraat 16 Heunks, C A, onderwijzer, Weverssingel 33 Heunks, geb. van Beek, mej. wed. G J, part., Wevers singel 33 Heunks, mej. J J C, winkeljuffrouw, Weverssingel 33 Heus, H W de, hoofd der school 2e soort, directeur rijksnormaallessen, Westsingel 8 Heuvel, J van den, smid, Valkestraat 40 Heuvel, J H van den, schipper aan boord Heuvel, N H van den, timmerman, Kleine Spui 44 Heuvel, T van den, landbouwer, achter de Kamp 4 Heuvelen, K van, klerk, Gr. Bergstraat 30 Heijer, W P C C J, Sergt. inf., Kazernestraat 4

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 173