Hoogenboom geb. Tolboom, mej, wed., part., Heiligen- bergerweg 26 Hoogeveen, T, besteller, Soesterweg 82 Hoksbergen, A, tapper, landbouwer, Arnh. weg 29 Hoksbergen, J, landbouwer, Birkt 3 Hoksbergen, J A, timnrerraan, Westsingel 33 Hoi, mej. wed. J C, schoemaakster, Utrechtschestraat 8 Hoi, C W, Meubelmaker Muurhuizen 71 Hoist Wz., A, part., Muurhuizen 72 Holthe, geb. van Konijnenburg, mevr. wed. jhr. E J van, Muurhuizen 17 Holthe, jkvr. E J, van onderwijzeres, Langestraat 81 Holthe, jhr. JAP van, klerk bij de Posterijen, Muur huizen 17 Holtman, H, waschbaas, sigarenmaker, Breedestr. 43 Holtzschue, C, part-, Kampstraat 50 Hombracht, W P N von, luit. inf. Utr.weg 29 Homburg, G, tuinbaas, Soesterweg 294 Hondius, mej. M, part, Soesterweg 24 Honteld, L J, in brandstoffen, Kruiskamp 3 Hoofd, L, landbouwer, Liendertscheweg 2 Hooff, geb. Volp, mej. A van den, directrice naaischool Havik 9 Hooff, L van den, timmerman, Yijverstraat 19 Hooff geb. Kroes, mej. wed. M van den, in kruideniersw. Zuidsingel 59 Hooff, P van den, onderwijzer, Havik 9 Hooff, P van den, gemeente-opzichter, Koestraat 9 Hooff, A H Drijfhout van, notaris, Weverssingel 7 Hooff, G, vader in 't r c jongensweeshuis, Havik 5 Hooft, A D J, tijd. leerarr H B S, Westsingel 49 Hooft, G, conducteur H IT S, achter het Oude Stadh. 8 Hoog, I M J, leeraar H B S en gymn, buiten Gr- Koppel 3 Hoogeveen, H, broodbakker, Langegracht 46 Hoogeveen, J C J, tuinman en landbouwer, Soesterw. 95 Hoogevest, J N van, (firma van Hoogevest van Nie) koper- en blikslager, loodgieter, Kamperb.poort 5 Hoogevest, T van, mr. Timmerman, Arnh.weg 64 3 33

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 175